Agnieszka Sienkiewicz uwielbia dzieci

Znana aktorka przyznaje, że od dawna dzieci są dla niej niezwykle ważne. Zobaczcie, co jeszcze zdradziła na ten temat!

Agnieszka Sienkiewicz uwielbia dzieci

Agnieszka Sienkiewicz uwielbia dzieci

Gwiazda serialu "M jak Miłość" i "Przyjaciółki" jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Przyznaje ona, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie. Agnieszce Sienkiewicz nieobca jest również praca m.in. jako niania.

Dzieci były dla mnie zawsze bardzo istotne, dlatego z wielką frajdą niańczyłam wszystkie dzieci swoich przyjaciół - mówi Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jeden uśmiech dziecka jest w stanie przywrócić jej pogodę ducha. To właśnie miłość do dzieci popchnęła ją do pracy w charakterze wolontariuszki w ośrodku preadopcyjnym.

W zeszłym roku miałam jeszcze mniej czasu, poczułam jednak wtedy, że jest ten moment, że teraz trzeba te wolne chwile i tę dobrą energię spożytkować. Mam poczucie, że nawet ten krótki czas, te parę razy w miesiącu, kiedy uda mi się pójść na parę godzin, coś tym dzieciom daje. I zachęcam wszystkich do tego, żeby jeżeli mają jakieś pokłady czasu, energii i ciepła, spożytkowali je w ten sposób - mówi Agnieszka Sienkiewicz.

Aktorka pracuje w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w podwarszawskim Otwocku, którego ambasadorką jest Magdalena Różczka. Agnieszka Sienkiewicz o istnieniu ośrodka dowiedziała się z telewizji. W placówce tej znajdują się dzieci do pierwszego roku życia, których rodzice nie są w stanie sprawować nad nimi opieki lub zrzekli się do nich praw. Gwiazda przyznaje, że kontakt z niechcianymi dziećmi jest dla niej wyjątkowym przeżyciem.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze o uwielbieniu dla dzieci mówi aktorka, obejrzyjcie materiał:
Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 28.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar

Zobacz również

×