Ania Wendzikowska prezentuje zdjęcia z córeczką

Dziennikarka niedawno została mamą Kornelii. Zobaczcie fotografie z córeczką, które Anna Wendzikowska prezentuje na swoim Instagramie.

Anna-Wendzikowska


Annę Wendzikowską poznaliśmy głównie dzięki jej niezwykle profesjonalnym wywiadom ze światowej sławy gwiazdami. Rozmawiała m.in. z Orlando Bloomem, czy Leonardo DiCaprio. O tym, czy kiedykolwiek straciła głowę dla któregoś z gwiazdorów przeczytacie TUTAJ.

Nawet w zaawansowanej ciąży, dziennikarka nie zwalniała tempa pracy. Teraz jednak wyraźnie cieszy się macierzyństwem. Niedawno przyszła na świat jej córeczka Kornelia. Jak wyglądał poród? Jeżeli jesteście tego ciekawe, sprawdźcie: Anna Wendzikowska - na jaki poród się zdecydowała?

Jak wiadomo, dzieci gwiazd cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Widzowie i fani są ciekawi, jak wyglądają. Ania Wendzikowska co prawda jeszcze nie pokazała twarzy córeczki, ale raz na jakiś czas możemy oglądać jej fotografie z Kornelią, na których to trzyma małą na rękach, czy robi zbliżenia np. na stópkę córki. Przyszedł czas nawet na pierwsze wspólne selfie.

Też czekacie na zobaczenie twarzy córki dziennikarki? Zobaczcie, jak się prezentuje młoda mama ze swoją pociechą.Anna-Wendzikowska

Anna-Wendzikowska

Anna-Wendzikowska

Anna-Wendzikowska


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/ Fotosister


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 02.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nie wiem czemu ma służyć ta potrzeba "pokazania" całemu światu dziecka przez celebrity .... no super, extra ... i po ponad to CO WIĘCEJ ... no co ... tego nie rozumiem ... jest tak samo pięknę i wyjątkowe dla rodziców jak KAŻDE INNE ........
Dodano: 2015-03-04 00:30:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×