Bajeczne wakacje

Zbliżają się wakacje, ulubiona pora naszych dzieci. Większość maluchów szykuje się do rodzinnych wyjazdów. Nad morze, w góry, za granicę Polski. Co jednak z tymi, których zapracowani rodzice nie mogą pozwolić sobie na urlop?

Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim


Pałac Prymasowski wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców organizuje Bajeczne Wakacje czyli półkolonie dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Dogodna lokalizacja w samym Centrum Warszawy, tuż przy warszawskiej Starówce jest jednym z czynników, który wpływa na atrakcyjność oferty Pałacu Prymasowskiego.


Rodzice mogą przywieźć swoje pociechy o godzinie 8.00 i pozostawić je pod opieką wykwalifikowanych opiekunek do godziny 17.30. Dzieci na pewno nie będą się nudzić. Zajęcia będą prowadzone w tygodniowych blokach tematycznych. Każdego tygodnia mali uczestnicy półkolonii udadzą się w świat pełen fascynujących wrażeń. Czeka na nich wspaniała zabawa, spotkania z ciekawymi ludźmi i niezapomniane wycieczki. Dzieci będą nabierać sił dzięki smacznym posiłkom przygotowanym przez Pałacową kuchnię. Ważną informacja dla rodziców dzieci z alergiami jest fakt, że dla ich pociech mogą zostać przygotowane specjalne posiłki.


Ogromnym atutem Bajecznych Wakacji w Pałacu Prymasowskim jest ich cena. Koszt pięciodniowego turnusu wynosi 300 zł . W tej cenie mali uczestnicy półkolonii maja zagwarantowaną opiekę młodych, wykwalifikowanych opiekunek, pełne wyżywienie, zajęcia oraz wycieczki.


Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim z pewnością spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania rodziców, a co ważniejsze także ich pociech.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.palacprymasowski.pl

Dodał(a): Małgorzata Piguła , Środa 30.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Soleil
Super pomysł!!! Na pewno zapiszę moją chrześnicę na takie zajęcia:) Będzie miała wspaniale spędzony czas:)
Dodano: 2012-05-24 09:49:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×