Barbie wprowadza 3 nowe modele lalek!

Barbie ogłasza wzbogacenie kolekcji Fashionistas o trzy nowe sylwetki lalek – wysoką, krągłą i drobną – jak i całą gamę nowych karnacji, fryzur oraz ubranek.

Barbie wprowadza 3 nowe modele lalek!

Barbie® zawsze oferowała dziewczynkom możliwość wyboru - od 180 różnych zawodów aż po inspirujące role, niezliczone ubrania oraz dodatki. Wprowadzenie bardziej zróżnicowanej oferty daje miłośniczkom lalek większe możliwości w zakresie tworzenia własnych historii i niezmiennie zachęca je do snucia marzeń i odkrywania, że z Barbie® mogą być tym, kim chcą. 

Zobaczcie także: Sześciu braci wita na świecie swoją siostrę - zobaczcie ich reakcje

Od 57 lat Barbie® odzwierciedla otaczającą nas rzeczywistość, dzięki czemu pozostaje liderką wśród lalek modowych i globalną ikoną – mówi Evelyn Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki Barbie – Z dumą prezentujemy nowe lalki w naszej kolekcji. Różnorodność sylwetek, karnacji i stylów pozwala dziewczynkom wybrać lalkę, która najbardziej im odpowiada.

Zobaczcie także: Elektroniczne zabawki nie rozwijają umiejętności językowych u dzieci?

Nowa kolekcja lalek Barbie® Fashionistas 2016 obejmuje cztery sylwetki (oryginalną oraz trzy nowe), siedem karnacji, 22 kolory oczu, 24 fryzury oraz mnóstwo modnych ubranek i dodatków.

Barbie wprowadza 3 nowe modele lalek!

Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana
z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna
– mówi Mazzocco.

Nowe lalki zaprezentowano na stronie Barbie.com, a zamówienia na nie można składać od 28 stycznia na stronie mattelshop.com w USA. Kolekcja będzie stopniowo trafiała do sprzedawców detalicznych w całym kraju aż do końca 2016 roku. W Polsce dostępna będzie już w marcu.

Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 29.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Super! czas najwyższy na zmiany!

http://maximus.media/aktualnosci.html?id=2557&t=3-nowe-sylwetki-barbie-juz-nie-jest-idealna
Dodano: 2016-02-03 15:52:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×