Chcesz, by Twoje dziecko nosiło imię, którego nie ma nikt na świecie? Zobacz

Wybór imienia dla dziecka to ważna decyzja. W końcu będzie się ono się nim posługiwać przez całe swoje życie. Jeśli szukasz oryginalnego imienia dla dziecka, szwajcarska firma profesjonalnie Ci je znajdzie.

imię dla dziecka.jpg

Chcesz, by Twoje dziecko nosiło imię, którego nie ma nikt na świecie? Zleć to odpowiedniej firmie

Wybranie odpowiedniego imienia dla dziecka to z pewnością nie jest łatwa decyzja. Wielu rodziców miesiącami zastanawia się jak nazwać przyszłego potomka. Niektórzy stawiają na tradycyjne imiona, inni zaś sięgają po te bardzo nietypowe.

Każdy chce, by dziecko czuło się wyjątkowe i nosiło imię, które będzie jedyne w swoim rodzaju, które będzie określało właśnie tę daną osobę. Spośród bardzo wielu propozycji czasem niełatwo zdecydować się na tę jedną, która będzie właściwa. 

Zobacz też: IMIĘ DLA DZIECKA TO WAŻNA DECYZJA 

Szwajcarska firma postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom młodych rodziców i postanowiła świadczyć usługi, które mogą rozwiązać problem wybierania imienia dla niemowlęcia. Cała usługa jest jednak słono wyceniona...

Firma Erfogswelle, w której skład wchodzi 12 tłumaczy, razem posługujących się językami, których używa aż 5,5 mld ludzi, oferuje dobranie oryginalnego imienia, które nie tylko będzie pasowało idealnie do maleństwa, rodziny i kultury w jakiej żyje, ale będzie także jedynym takim imieniem na... świecie!

imię dla dziecka.jpg

Wybranie imienia dla dziecka to niełatwa decyzja

Specjaliści ze szwajcarskiej firmy, za jedyne, bagatela, 35 tys dolarów, czyli około 130 tys. złotych, gwarantują wymyślenie imienia, które nie tylko aktualnie nie ma żadnego właściciela na świecie, ale co więcej, nie pojawiło się nigdy wcześniej. Można także zdecydować się na nieco tańszą opcję i zlecić znalezienie imienia, które nie powtarza się w danym kraju, za jedyne 20 tys. dolarów.

Zobacz też: CO DECYDUJE O WYBORZE IMIENIA DLA DZIECKA? 

Zespół przygotowuje przyszłym rodzicom listę 15-20 imion, stworzonych przez nich z różnej kombinacji słów. Rodzice mają za zadanie wytypować kilka z nich, które najbardziej przypadły im do gustu, a następnie historycy zajmują się sprawdzeniem, czy imiona faktycznie nie wystąpiły nigdy wcześniej. Jeśli okaże się, że któreś z nich miało już posiadacza, automatycznie zostają wykluczone.

- Nie chodzi tylko o imię. Ważne jest, aby znaleźć takie imię, które pasuje do danej rodziny, jej kultury i historii - mówi właściciel firmy Marc Hauser.

Forma ze Szwajcarii nie tylko oferuje znalezienie imienia dla przyszłego dziecka, ale także wyszukanie i stworzenie nazwy dla produkty czy firmy, która nigdy wcześniej się nie pojawiła. 

 

Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 02.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×