Chłopczyk wybrał na urodziny lalkę - reakcja jego taty podbiła internet

Tata postanowił zabrać syna do sklepu i pozwolić mu wybrać sobie prezent na urodziny. Zobaczcie reakcję taty, gdy okazało się, że chłopczyk wybrał lalkę...

lalka barbie.jpg

Chłopczyk wybrał na urodziny lalkę - reakcja jego taty podbiła internet

 

Dzieciom nie można odmówić jednego - szczerości. Kiedy w ich głowie rodzi się pytanie, po prostu je zadają, kiedy nasuwają im się wątpliwości, próbują je rozwiązać zadając pytania, kiedy ktoś mówi, że mogą sobie wybrać co chcą, po prostu to robią!

Tak było w przypadku małego chłopczyka, któremu tata zabrał do sklepu i powiedział, że z okazji urodzin może sobie wybrać co tylko chce.

Chłopiec zamiast stereotypowo sięgnąć po koparkę, samochód, czy figurkę superbohatera wybrał... lalkę Barbie. I samo zdarzenie nie byłoby wcale niczym niezwykłym, jednak reakcja jego taty nadała temu wydarzeniu nowy wydźwięk. Co zrobił ojciec chłopca?

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Choć zapewne pierwsza myśl jest taka, że tata nie był zadowolony i wcale nie czuł się dobrze z tym, że jego syn chce się bawić lalkami okazuje się, że w tym wypadku było zupełnie inaczej.

Ojciec chłopca, po dokonanym przez niego wyborze postanowił nagrać krótki filmik, w którym zapewnia chłopca, że jego wybór jest w porządku, a przy okazji chce mu obiecać, że zawsze będzie go kochał i akceptował niezależnie od tego jakie życie dla siebie wybierze.

 

A oto jego reakcja, którą obejrzało już ponad 2 miliony internautów.

Co myślicie o takim przesłaniu?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 31.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-31)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (12)

Awatar
Anonim
Tata też troche wygląda a pedzia a to dziecko drze się jak baba ale to nic ja też ich kocham i akceptuję ;) Jednakże zostawianie dzieci pod opieką ojców nie jest dobrym pomysłem :P http://dumnamama.pl/tata-sam-w-domu/ lol :P
Dodano: 2015-10-01 10:12:49 Zgłoś nadużycie
Anonim
ladny facet,ppiekne oczy.
Dodano: 2015-09-14 16:03:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ale propaganda... Nie jest nic nienormalnego w wyborze chłopca, jeśli oczywiście nie wybiera lalki za każdym razem. Ja też czasem wolałam żołnierzy czy kolejkę zamiast lalki.
Dodano: 2015-09-09 23:02:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Matka tych dzieci to chyba jakaś latynoska
Dodano: 2015-09-09 07:31:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Na pierwszym zdjęciu facet wygląda męsko a przy bliższym przyjrzeniu się zdaje jakby miał obrysowane oko kreską a na lewym oku tusz ?
Dodano: 2015-09-09 07:30:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
Facet jednak zrobił z tego wyboru dziecka jakieś wielkie halo do tego stopnia że postanowił to nagrać, upublicznić i tak jakby chciał pokazać "hej zobaczcie jakim jestem super tatą". Nie chciałabym żeby mi ktoś kupił prezent a potem w samochodzie gadał o tym do kamery i wrzucał do obejrzenia obcym ludziom. Zero prywatności w dzisiejszych czasach.
Dodano: 2015-09-09 07:27:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale tata fajny nie..
Dodano: 2015-09-07 22:26:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
facet sam zrobił aferę z czegoś zupełnie zwyczajnego, dziecko wybrało syrenkę bo może akurat ogląda bajkę o syrence. W domu taka lalkę w zabawie możę zestawić z jakimś potworem albo robotem i będzie fajna zabawa.
Dodano: 2015-09-07 10:50:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
To, że bawiłam się koparkami i samochodzikami w dzieciństwie oznacza, że powinnam zmienić płeć?
Dodano: 2015-09-06 11:04:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
To normalne że ojciec ma kochać i akceptować dziecko niezależnie od tego, jakie ono życie dla siebie wybierze. Tylko jaki to ma związek z faktem, że syn wybrał lalkę na urodziny ???? Początkowo nawet śmiać mi się z tego chciało, ale teraz już nie, bo robienie afery medialnej z wyboru zabawki przez dziecko pokazuje, jak bardzo uprzedzenia i stereotypy nami kierują... Ten tatuś chyba naprawdę myśli, że chłopiec bawiący się lalką od razu wyrośnie na geją lub transwestytę . Żenujące !
Dodano: 2015-09-05 15:54:28 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×