Ciężarna kobieta tańczy ze swoją córką - Internauci ją pokochali

Kobieta w zaawansowanej ciąży dała czadu! To trzeba zobaczyć.

Ciężarna kobieta tańczy ze swoją córką - Internauci ją pokochali


Wiele się mówi o tym, czy kobiety w ciąży powinny być aktywne fizycznie. Lekarze twierdzą, że jeżeli jest to tylko możliwe, ciężarne powinny ćwiczyć, ale oczywiście odpowiednio do swojego stanu. Jedna z kobiet będąc w 8 miesiącu ciąży fenomenalnie tańczy.

Zobaczcie także: Trenerka jest w 6. miesiącu ciąży i nadal intensywnie ćwiczy!

Nikki i Jaylyn Taylor to matka z córką. Jedną z rzeczy jaka je łączy, jest miłość do tańca. Postanowiły nagrać swój występ i umieściły go na Facebooku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że matka jest w zaawansowanej ciąży.

Na początku nagrania dziewczynka mówi: Moja mama da czadu! Ale nie śmiejcie się z niej. Ciężarna dodaje: Bo jestem w ciąży... zaawansowanej ciąży. Nikki urodzi chłopca, a Jaylyn cieszy się, że będzie miała brata, o czym również informuje na materiale.

Zobaczcie także: Czy Twoje dziecko wpuściłoby do mieszkania nieznajomego?

Tak naprawdę nagranie miało być prezentem dla narzeczonego Nikki, Blaine'a i znalazło się na Facebooku tylko dlatego, żeby ten mógł go obejrzeć w pracy. Film szybko rozprzestrzenił się po portalu społecznościowym i obecnie możemy go oglądać także na YouTube.

Trzeba przyznać, że ciężarna kobieta pięknie tańczy, ale jej córka też ma talent. Ponadto na nagraniu jest pokazany, jak dobry kontakt ma matka z córką.

Jak wam się podoba ten taniec?


Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Środa 01.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
zawsze jak to ogladam to sie wzruszam,sa super!
Dodano: 2015-07-02 09:25:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×