Co kobiety sądzą o aborcji? Zobaczcie ciekawy film

Aborcja to bardzo trudny i kontrowersyjny temat. Co sądzą o tym przypadkowo zapytane kobiety? Zobaczcie.

aborcja.jpg

Co kobiety sądzą o aborcji? Zobaczcie ciekawy film

 

Każdy ma prawo do własnego zdania, które popiera argumentami słusznymi w jego opinii. Są tematy, które na całym świecie wzbudzają wiele kontrowersji i mają swoich zagorzałych przeciwników i zwolenników.

Jednym z takich tematów jest właśnie aborcja. Nie tylko w Polsce wzbudza ona wiele kontrowersji i skrajnych opinii. Zapewne ten stan rzeczy jeszcze długo pozostanie niezmienny. Na ten temat wypowiada się sporo osób, ekspertów, polityków, czy działaczy społecznych, jednak jakie jest zdanie zwykłych kobiet?

 

Nakręcono niedługi film, na którym poproszono 50 kobiet, w wieku od 15 do 50 lat o to, by powiedziały pierwsze skojarzenie jakie im się nasunie na słowo "aborcja". 

Okazuje się, że kobiety mają bardzo różne i skrajne zdania. Obok słowa "wybór" równie często pojawiało się słowo "zabójstwo". Kobiety odpowiadały także, że ich pierwszym skojarzeniem ze słowem aborcja było "nie Twój interes", "konieczność", czy "nieszczęście".

Zobacz też: MELISSA MIAŁA NIE ŻYĆ... PRZEŻYŁA ABORCJĘ! 

Jak widać wśród zwykłych kobiet także zdania są bardzo podzielone. Temat ten jeszcze długo zatem będzie wzbudzał wiele kontrowersji, a bardzo skrajne opinie będą się przeplatać w społeczeństwie. 

A oto wszystkie 50 opinii, które wypowiedziały zapytane kobiety. 

A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 24.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×