Czy Twoje dziecko wpuściłoby do mieszkania nieznajomego?

Od małego powtarzacie dziecku, aby uważało na nieznajomych? Zobaczcie ciekawy eksperyment.

Czy Twoje dziecko wpuściłoby nieznajomego do mieszkania?

Wiele się słyszy o uprowadzonych, czy skrzywdzonych dzieciach, dlatego też rodzice tak często upominają, nauczają swoje pociechy, aby te nie ufały obcym osobom. Czy jednak maluchy biorą to sobie do serca?

Joey Salads postanowił to sprawdzić. W tym celu powstało pewne nagranie.

Zobaczcie także: Rodzicom odebrano dziecko, bo... byli nałogowymi palaczami!

Joey najpierw zebrał grupę rodziców, z którymi umówił się, że zamontują kamerę blisko drzwi wejściowych, po czym będą udawali, że są zajęci i nie mogą otworzyć drzwi, przez co zmuszone do tego będą dzieci.

Wtedy to pomysłodawca dzwonił do drzwi i rozmawiał z dziećmi. Opowiadał, że jest znajomym rodziców i chciałby na nich poczekać w środku. Co się okazało? Dzieci bez problemu wpuszczały go do domu pomimo tego, że nigdy wcześniej nie widziały go na oczy.


Następnie Joey informował rodziców, że ich potomstwo bezmyślnie wpuściło go do domu. Byli oni oczywiście tym zaskoczeni - w końcu każdy z nich ostrzegał przed takim zachowaniem swoje dzieci. Matki podejmowały kolejną próbę rozmowy z potomstwem, tłumacząc, że nie mogą tak robić.

Joey tak puentuje eksperyment: Jak widzicie, to łatwiejsze niż myślicie. Pogadajcie ze swoimi dziećmi o tym nagraniu.Zobaczcie nagranie:Zobaczcie także:Źródło: YouTube/ MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 25.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×