Dlaczego zdjęcie po cesarskim cięciu bije rekordy popularności?

Internauci zwrócili szczególną uwagę na fotografię, na której widnieje blizna po cesarskim cięciu oraz nowo narodzone dziecko. Sprawdźcie dlaczego.

Zdjęcie po cesarskim cięciu wbije rekordy popularności

W Internecie zawrzało po tym, jak Helen Carmina, 29 letnia fotograf opublikowała na swoim Facebooku fotografię przedstawiającą ranę po cesarskim cięciu oraz dziecko ułożone na łonie matki.

Tak mówi o tym zdjęciu: Parę tygodni wcześniej fotografowałam ciążę tej mamy. Opowiadała mi wtedy, że boi się cięcia. W kolejny weekend trafiła do szpitala, ale poród zakończył się cięciem, bo straciła dużo krwi. Któregoś dnia poprosiła mnie, bym zrobiła zdjęcie upamiętniając, jak jej najgorszy koszmar okazał się tym, co uratowało życie jej i jej syna.

Zobaczcie także: Kobieta nosiła w sobie martwy płód przez 60 lat!

Wielu internautów stwierdziło, że fotografia jest niestosowna i powinna zostać usunięta z portalu społecznościowego. Zarzucano autorce, że zdjęcie jest obrzydliwe i że ma... podteksty seksualne! Ponadto użytkownicy Facebooka twierdzili, że dziecko zostało za nisko ułożone, ponieważ nie zakrywa rany. Noworodek nie mógł jednak zostać inaczej usytuowany, ponieważ poród odbył się tak niedawno, że jego umiejscowienie wyżej mogłoby być niebezpieczne dla matki i grozić np. rozejściem szwów.

Zobaczcie także: Urodziła dziecko swojej siostry bliźniaczki - jak do tego doszło?

Wśród komentarzy nie brakuje też takich, w których to kobiety podkreślają, że warto rozmawiać o cesarskim cięciu, czy też wspominają własne porody.

Jakie jest wasze zdanie o tym zdjęciu?


Dlaczego zdjęcie po cesarskim cięciu bije rekordy popularności?

Foto: screen z Facebooka Helen Carmina Photography

EDIT: I didn't expect this image to reach so far. I understand everyone has their own opinion which they are entitled...

Posted by Helen Carmina Photography on 11 sierpnia 2015
Zobaczcie także:
Foto: Facebook/ Helen Carmina Photography/ ShutterstockDodał(a): Anka P. , Środa 19.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Piękne zdjęcie sama takie zrobię bo też rodzilam przez cesarskie ciecie
Dodano: 2016-03-01 20:11:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×