Genialny ojciec zdradza trik, który uspokaja dziecko w kilka sekund (VIDEO)

Ten tata ma do tego prawdziwy dar!

tatakolaz.jpg

W Internecie krąży mnóstwo porad dotyczących uspokajania płaczących dzieci, jednak sposób, w który robi to ten tata, jest istnym szaleństwem! 

Film, który zaraz zobaczysz, w tydzień obejrzało ponad 25 milionów ludzi z całego świata. Daniel Eisenman na co dzień zajmuje się motywacją ludzi. Zdecydował się na pokazanie światu, w jaki sposób radzi sobie z płaczącą córką. 

Na filmie malutka Divinia zanosi się od płaczu. Tata patrzy na nią z miłością i zaczyna ją uspokajać, wydając mantryczny odgłos „oooom”.  W ciągu zaledwie kilku sekund dziewczynka przestaje płakać. Co więcej, na jej buzi pojawia się głęboki relaks.  Daniel wydaje z siebie ten dźwięk, dopóki córka nie zaczyna odpływać do krainy snów. 

Ludzie na Facebooku natychmiast podchwycili filmik i zaczęli go udostępniać. Okazuje się, że dźwięki buddyjskiej mantry działają na dziecko jak lekarstwo, ponieważ przypominają stały i głośny hałas, który dziecko słyszy w łonie matki

Pod filmem wciąż pojawiają się nowe komentarze:

To naprawdę działa! Dobra robota tato

Możecie się śmiać, ale wczoraj w desperacji zdecydowałem się na skorzystanie z tego pomysłu i zadziałało!

Kiedy jeden z komentatorów zauważył, że Divinia musiała być buddyjskim mnichem w po przednim wcieleniu, Daniel ujawnił, że dziewczynka rodziła się przy dźwiękach buddyjskiej mantry odtwarzanej z Youtuba! Po tym, jak film stał się ogromnym hitem sieci, jego fani zaczęli dopytywać, czy działa to za każdym razem, dlatego tata zdecydował się na udostępnienie kolejnego filmu. Zgadnij… To działa za każdym razem!


A Ty, jakie masz sposoby na uspokojenie maluszka?


Źródło: dailymail

Zdjęcie: facebook.com/ DanimalRawBrahDodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 29.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×