Kobieta urodziła dziecko po czym... dobrowolnie oddała je obcym ludziom. Dlaczego?

Co skłoniło młodą mamę do podjęcia tak trudnej decyzji?

kobietaaa5.jpg

Coraz częściej pary, które nie mogą mieć dzieci, szukają najdziwniejszych sposobów na stworzenie szczęśliwej rodziny. Niektórzy decydują się na wynajęcie surogatki. O ile jesteśmy w stanie zrozumieć przyszłych rodziców, trudno pojąć, czym kieruje się młoda kobieta "wypożyczająca" swój brzuch na kilka długich miesięcy. Na taki krok zdecydowała się Sam. Jej historię opowiedziała internautom jej przyjaciółka, która od początku nie mogła zrozumieć postawy kobiety... Jak pisze:

Miałam przyjemność fotografować czas, w którym moja przyjaciółka Sam zdecydowała się urodzić dziecko parze, która bez jej pomocy nigdy nie mogłaby go mieć. Przechodziłam z nią przez cały proces- od czytania historii przyszłych rodziców, po dzień narodzin maluszka. Widziałam zaangażowanie rodziców- codziennie dzwonili, dbali o każdą potrzebę Sam. Przyszli rodzice mieli przylecieć do Sam na początku 37 tygodnia ciąży, jednak Sam zaczęła rodzić dzień przed umówionym spotkaniem! Na szczęście akcja porodowa przebiegała bardzo wolno. Byłam przy Sam i widziałam, jak bardzo jest dzielna. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i na świecie pojawiła się malutka Sandra- jej rodzice pojawili się w szpitalu dosłownie chwilę wcześniej.

kobietaaaaa11.jpg

Kiedy odcięto pępowinę, małą Sandrę od razu położono na piersi jej biologicznej mamy. 

kobietaaaa44.jpg

Jak wspomina przyjaciółka sam: To był moment, którego nigdy nie zapomnę. Kiedy małą Sandrę przytulała jej biologiczna mama, na twarzy Sam pojawił się najszczęśliwszy uśmiech na świecie. Widziałam w niej miłość, która popchnęła ją ku temu ważnemu zadaniu: byciu surogatką. W końcu zrozumiałam, dlaczego moja przyjaciółka to zrobiła.

kobietaaaaa22.jpg

Co sądzicie o historii młodej dziewczyny, która postanowiła spełnić największe marzenie obcych ludzi? 

Źródło: http://lovewhatmatters.com/

Zdjęcia: facebook.com/pg/lovewhatreallymatters/ Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 20.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×