Kobieta urodziła pięcioraczki w... dwie minuty!

Nie dość, że liczba dzieci jest rzadkością to tempo porodu bije wszelkie rekordy!

piecioraczki glowne.jpg

W Australii dodają coś do wody - zażartowałyśmy w redakcji, kiedy przeczytałyśmy o kolejnej świeżo upieczonej mamie z Antypodów. Nie tak dawno pisałyśmy o noworodku-gigancieBreanna Sykes  urodziła jedno z większych dzieci na kontynencie. Jej syn ważył 5,9 kilograma i mierzył 57 centymetrów. 

Teraz do grona matek-rekordzistek dołączyła 26-letnia Kim Tucci. Kobieta w styczniu urodziła pięcioraczki - cztery dziewczynki i jednego chłopca w zaledwie 2 minuty!

Ponieważ pięcioracza ciąża zdarza się raz na kilka milionów ciąż, Tucci postanowiła prowadzić na Facebooku swoisty kalendarz błogosławionego stanu. Australijka opisywała, jak wygląda jej dzień, jak się czuje i jak radzi sobie z ogromnym wysiłkiem, jakim jest dla organizmu noszenie pięciorga dzieci.

W końcu  28 stycznia w 30 tygodniu ciąży lekarze zdecydowali, że dzieci przeżyją i wywołali poród u Kim. Akcja porodowa trwała niecałe 2 minuty i obyło się bez cesarskiego cięcia.

Ostatnio na profilu Kim pojawiły się najnowsze zdjęcia całej piątki: Allie, Beatrix, Penelope, Tiffany i Keitha oraz szczęśliwej mamy:

piecioraczki1.jpg

piecioraczki2.jpg

  Źródło i foto: facebook.com/FivebySurprise


Dodał(a): Dominika Czech , Czwartek 12.05.2016 (aktualizacja: 2016-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Ciąża mnoga w naszym kraju nie zdarza się często wg informacji z promedycyny https://promedycyna.pl/ciaza-mnoga/. Prawdopodobieństwo nie jest duże, trzeba być szczęściarzem.
Dodano: 2018-01-08 19:35:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Coś niesamowitego! Dużo informacji na temat ciąży mnogiej można tutaj: https://promedycyna.pl/ciaza-mnoga/ - bardzo ciekawy temat.
Dodano: 2018-01-08 19:33:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×