VIRAL: Ta mała dziewczynka nie może przestać płakać, bo... dowiedziała się, jak trudno być rodzicem!

Uświadomiła sobie dorosłą, smutną prawdę.

placzeviral.jpg

Dzieci bardzo często są nieświadome, jak trudne jest rodzicielstwo, dopóki same nie staną się rodzicami. Najprawdopodobniej wiele z nich nie docenia lat wyczerpania, które rodzice wkładają w ich wychowanie. Film, w którym bierze udział śliczna, wyjątkowa dziewczynka, a przede wszystkim jej wzruszenie i rozpacz, rozprzestrzenia się po Internecie, jak wirus.

Dlaczego więc ta mała istota siedzi na kanapie i zanosi się od płaczu? Przed chwilą zdała sobie sprawę, jak trudno jest być rodzicem. Mama filmująca całe to smutne wydarzenie zapytała ją, dlaczego płacze. Dziewczynka właśnie zrozumiała, ile pracy trzeba włożyć w bycie mamą.

Nie chcę mieć dzieci! Są zbyt wyczerpujące – mówi przez łzy dziewczynka.

Nie wiadomo, co było powodem jej zdenerwowania, ale na pewno należy ją pochwalić za myślenie wybiegające w przyszłość. Choć nadal jest dzieckiem, jest zaznajomiona z faktem, że niemowlęta i dzieci są niekiedy wyczerpującym przedsięwzięciem.

Na szczęście na straży uczuć dziewczynki stanęła mama, która od razu zapewniła ją, że nie ma absolutnie żadnej presji, aby dziewczynka miała dzieci. Mamy nadzieję, że to zapewnienie pomoże małej spać spokojniej tej nocy.

Podczas oglądania filmu do głowy przychodzi jeszcze jeden, być może zatrważający fakt. Co myślisz o nagrywaniu dzieci w takich sytuacjach? Rodzice notorycznie wrzucają do Internetu filmiki, na których ich dzieci są dotknięte przeróżnymi emocjami. Czy powinni to robić? Czy dziecko nie powinno samo decydować o upublicznianiu swojego wizerunku w sieci? Czy jako osoba dorosła, a w dzieciństwie nieustannie nagrywana telefonem przez rodziców, nie będzie miała problemów behawioralnych lub, co gorsza psychicznych? Czekamy na Twoje komentarze.

Zdjęcie: youtube

Źródło: theberry

Zobacz też: 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 06.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×