EASYLIFT-Bezpieczna podróż każdego malucha!

Dziecko podróżujące w pozycji horyzontalnej? Wypróbujcie EASYLIFT-rozwiązanie dla aktywnych rodziców!

EASYLIFT_4.jpg

W niektórych przypadkach, związanych z uwarunkowaniami medycznymi noworodka, zakup lub wypożyczenie gondoli – łóżeczka  z opcją montażu w samochodzie jest jedyną opcją. Bezwzględnym wskazaniem do podróżowania w pozycji horyzontalnej są stwierdzone u dziecka trudności w oddychaniu w pozycji półleżącej oraz występująca w niej arytmia serca. Innymi przypadkami, które są wskazaniem do używania gondoli samochodowej są: niska waga i wzrost dziecka związane z wcześniactwem, zespół łamliwych kości, rozszczep kręgosłupa, syndrom Pierre'a Robina oraz szczególne wskazania ortopedyczne.

Lekarze pediatrzy zalecają, by nawet zdrowe niemowlę nie spędzało w foteliku samochodowym więcej niż 2 godziny dziennie. Pozycja siedząca nie jest korzystna dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa niemowlęcia. 

Rodzice, którzy lubią podróżować bez konieczności robienia przerw, także z pewnością docenią zalety Easylift.

O EASYLIFT

Easylift  - jest produktem łączącym funkcję nosidełka i fotelika samochodowego. Przeznaczony jest do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia w pozycji leżącej. Easylift zapewnia maluszkom bezpieczne oddychanie oraz zapobiega zadławieniu. W pozycji leżącej mięśnie maleńkiego, delikatnego kręgosłupa nie zostają w żaden sposób obciążone, dlatego też nie ma żadnych ograniczeń co do ilości spędzanego w nosidle czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców lubiących podróżować ze swoim maluszkiem.

EASYLIFT_1.jpg

Easylift jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – fotelik można przenosić bezpośrednio z samochodu do gondoli wózka (pasuje do większości modeli dostępnych na rynku) a także spacerówki czy tzw. „parasolki”. Nie ma więc konieczności przerywania snu dziecka podczas przekładania nosidełka do wózka.

BEZPIECZEŃSTWO

Testy bezpieczeństwa Easylift zostały przeprowadzone w Szwecji, która słynie z najbardziej restrykcyjnych wymagań stawianych produktom przeznaczonym dla dzieci. Produkt zatwierdzony został certyfikatem zgodnym z ECE44/04 w grupie 0. Miękko wyściełane amortyzującymi piankami ściany nosidła, zapewniają również wysoki poziom ochrony. 

Easylift wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Jest bardzo łatwy i szybki w montażu 

w każdym modelu auta. Nadaje się do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia lub 10 kg wagi.Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 20.06.2016
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×