Facebook usunął zdjęcie chłopca bez jam nosowych!

Uzasadnienie jakiego użyto było niebywale zaskakujące. Poznajcie bliżej tę historię.

Facebook usunął zdjęcie chłopca bez nosa!

Timothy Eli Thompson urodził się 4 marca w Alabamie. Niestety chłopiec cierpi na rzadką chorobę, która objawia się brakiem jam nosowych. Niedługo po przyjściu na świat przeszedł tracheotomię, ale to nie zmienia faktu, że dla swoich rodziców jest najważniejszy i najpiękniejszy już od samego urodzenia i choroba nie ma dla nich wizualnego znaczenia. Oczywiście wykonano chłopcu zdjęcia i matka postanowiła je umieścić na Facebooku, który do tej pory dał się poznać jako portal, który jest poprawny politycznie, ale tym razem pokazał coś zdecydowanie odmiennego. Zdyskryminował chorego chłopca!

Portal rmf24.pl opublikował informację, z której wynika, że fotografia dziecka, które przyszło na świat bez nosa została usunięta z tego najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego, ponieważ uznano, że jest ono zbyt drastyczne. Było to zaskoczenie dla wielu osób.

Matka chłopca tak skomentowała zaistniałą sytuację: Napisałam, że nic mnie nie powstrzyma przed umieszczaniem zdjęć mojego syna.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Od razu blisko 30 tys. osób skrytykowało postępowanie Facebooka, co poskutkowało przywróceniem fotografii.

Zobaczcie także: Katie Piper: "Mój sekret? To chyba samoakceptacja."

Kobieta mimo wszystko martwi się o swojego syna: Najbardziej obawiam się, że świat nie będzie go postrzegał jako pięknego, małego chłopca - tak, jak ja go postrzegam. Dla mnie jest najpiękniejszy na świecie. - mówi matka chłopca.

Czy rówieśnicy podobnie jak Facebook będą uważali dziecko za niewystarczająco ładne?Zobaczcie także:Źródło: rmf24.pl
Foto: Facebook


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 14.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
"Najbardziej obawiam się, że świat nie będzie go postrzegał jako pięknego, małego chłopca", no cóż... nie ma się co oszukiwać, szkoda chłopca, ale wygląda szkaradnie i nic tego nie zmieni.
Dodano: 2015-10-16 10:36:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
sama jestes nieudana idiotko
Dodano: 2015-04-15 13:51:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
No. Niezbyt udany dzieciak. Taka jest prawda.
Dodano: 2015-04-14 17:17:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×