Gwiazdy w ciąży

Ciąże gwiazd to jeden z najgorętszych tematów. Zobaczcie, kto teraz spodziewa się dziecka i jak się przy tym prezentuje.

ciaza-art.jpg

Gwiazdy w ciąży


Ciąża, stan błogosławiony - różnie określa się czas oczekiwania na potomstwo. Jedno jest pewne - tego się nie zapomina i tak jak same zainteresowane gwiazdy mocno przeżywają ten okres, tak też ich fani i nie tylko, dlatego fotoreporterzy tylko czyhają na uchwycenie ich ciążowego brzuszka.

W Polsce zrobiło się głośno o ciąży Katarzyny Burzyńskiej (prezenterka nie jest w ciąży, lecz bierze udział w akcji, której hasłem jest zdanie: Jestem bardzo szczęśliwa, mogąc przyznać, że będę mamą!) i Małgorzaty Kożuchowskiej, u której co prawda jeszcze ani widu ani słychu o brzuszku, a nam pozostaje cierpliwie czekać na kolejne informacje w tym temacie.

Zagraniczne gwiazdy również powiększają swoje rodziny. Nikomu chyba nie trzeba przypominać, jak wielkim zainteresowaniem cieszyła się ciąża Kim Kardashian, a teraz czas na kolejne celebrytki. Potomstwa doczeka się m.in. Drew Barrymore, Kerry Katona, czy Kendra Wilkinson.

Charakterystyczna dla tego stanu jest zmiana urody, gdyż w grę wchodzą m.in. zmiany hormonalne. Zobaczcie, jak w okresie ciąży prezentują się gwiazdy!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Twitter/ FameFlynet/KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 02.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×