"Historia mojego taty" - zobaczcie krótki filmik, który poruszy wasze serce

Świat oczami dziecka wygląda nieco inaczej niż widzą go dorośli. Miłość rodzicielska czasem potrafi sprawić, że znajdujemy w sobie siłę, której sami się nie spodziewamy. Zobaczcie krótką, ale bardzo wzruszającą historię.

wzruszająca historia.jpg

"Historia mojego taty" - zobaczcie krótki filmik, który poruszy wasze serce

 

Dzieci patrzą na świat z nieco innej perspektywy. Nam dorosłym często wydaje się, że potrafimy ukryć pewne rzeczy, że dzieci ich nie zauważą. Czasem nie wiemy jak bardzo się mylimy.

Miłość rodzicielska to ogromna siła. Potrafi wyzwolić w nas energię, której sami się nie spodziewamy. Kiedy na świecie pojawia się dziecko rodzić zrobi wszystko co w jego mocy, by żyło mu się jak najlepiej. Nie zawsze jednak warunki są sprzyjające i czasem zapewnienie dziecku godnego życia to ogromny, prawie nadludzki wysiłek.

Zobacz też: ZOBACZCIE ZABAWNE REAKCJE DZIECI NA POTRAWY Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA

Nam dorosłym wydaje się, że pewnych spraw lepiej dzieciom nie mówić, że ich nie dotyczą i nie muszą one zdawać sobie z nich sprawy. Jednak dzieci, choćbyśmy bardzo się starali, widzą, słyszą i analizują to, co my próbujemy przed nimi ukryć.

 

Wzruszających filmów w sieci jest wiele, jednak ten naprawdę warto obejrzeć. Pokazuje on historię małej dziewczynki i jej ojca, który wiele poświęca, by była ona szczęśliwa. Cała opowieść pokazana jest oczami dziecka, które kocha swojego tatę bezgranicznie i dostrzega jego wysiłek. 

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO

Pewnego dnia wracając ze szkoły dziewczynka pokazuje tacie listę jego cech, którą wypisała na małej kartce. Pisze na niej, że jej tata jest najlepszym tatą na świecie, najprzystojniejszym mężczyzną, jest bohaterem, najmądrzejszą osobą. Ale tata jest także... kłamcą. Kłamie, że nie jest głodny, by ona mogła zjeść, kłamie, że nie jest zmęczony, by się z nią bawić, kłamie, że mogą mieć wszystko choć nie mają pieniędzy.

Choć historia wydaje się smutna, to przecież pokazuje ogromną więź między dzieckiem i rodzicem, miłość, poświęcenie i wdzięczność za nie. 

Zobaczcie tę wzruszającą historię ojca i córki, którzy są dla siebie najważniejsi. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 11.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Jak już przyszły tata zostanie tatą trzeba kupić mu dowód super taty na clubcard com pl. :)
Dodano: 2016-10-30 18:30:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja też się popłakałam.
Dodano: 2015-03-18 20:16:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
wzruszyłam się
Dodano: 2015-03-17 09:51:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Poryczałam się.
Dodano: 2015-03-17 09:29:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×