Jak mężczyźni reagują na wieść, że zostaną ojcami?

Niebawem Dzień Ojca. Zobaczcie niezwykłe nagranie, na którym zarejestrowano reakcje mężczyzn, którzy dowiadują się, że zostaną ojcami.

Jak mężczyźni reagują na wieść, że zostaną ojcami?

Dotychczas najgłośniej mówiło się o Dniu Matki, często zapominając o ojcach, lecz ostatnio na szczęście wyraźniej wpisuje się w kalendarz 23 czerwca, czyli Dzień Ojca. W końcu ojciec także ma niebywały wpływ na nasze życie, a wiele osób (szczególnie córeczki tatusiów) przyznaje, że to właśnie z nimi miały najlepszy kontakt w dzieciństwie.

Zobaczcie także: Ojciec śpiewa wzruszającą kołysankę swojemu umierającemu synkowi


Informacja o zostaniu rodzicem często wywraca świat do góry nogami, a reakcja na tę wiadomość bywa różna. Niektórzy się cieszą, a inni wręcz przeciwnie, ale nie o tej drugiej grupie dzisiaj mowa.

Jak kobiety przekazują swoim partnerom radosną nowinę? Sposobów jest wiele. Jedne pokazują test ciążowy, drugie to po prostu mówią, a trzecie dają małe buciki. Bywają też bardziej kreatywne sposoby.
Jak reagują mężczyźni? U niektórych pojawiają się nawet łzy wzruszenia. Badania pokazują, że ok. 82% ankietowanych przyszłych ojców odpowiedziało, że ta informacja wpłynęła na ich emocje.

Zobaczcie także: Niezwykły film ukazuje ruchy bliźniaków jeszcze w brzuchu matki

Z okazji Dnia Ojca, marka Dove przygotowała krótkie video, na którym możemy oglądać, jakie emocje wzbudza w mężczyznach wieść, że zostaną ojcami. Ta kampania ma być swego rodzaju prezentem.Zobaczcie to wzruszające nagranie:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ YouTube


Dodał(a): Natalia , Wtorek 16.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×