Jak wygląda życie w ciąży? Zobaczcie niezwykłe nagranie

Zastanawialiście się kiedyś, jak zmienia się życie pary, która spodziewa się dziecka? Obejrzyjcie filmik, który obrazuje 9 miesięcy w zaledwie 90 sekund.

Jak wygląda ciąża? Zobaczcie niezwykłe nagranie

Dowiadujecie się, że wasza rodzina się powiększy i wydaje się wam, że 9 miesięcy to sporo czasu żeby wszystko sobie poukładać? A może boicie się zmian, które was czekają? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na filmiku, który trwa zaledwie 90 sekund, ale idealnie pokazuje, jak może wyglądać życie pary, która spodziewa się dziecka.

Zobaczcie także: Ta kobieta myślała, że ma zatrucie, a właśnie zaczynała rodzić

Przygotowało go małżeństwo, które uwieczniło m.in. zdjęcia zarejestrowane ultrasonografem, przygotowywanie pokoju dla dziecka, przyjęcie przed narodzinami, a także najważniejsze - pojawienie się nowego mieszkańca domu.

Na nagraniu nie brakuje także innych członków rodziny, czyli... psów! Dunder i Munster. Nie są one bez znaczenia. Otóż debiut w kręceniu materiałów z ważnych okresów z życia pary został przetestowany na Dunderze. Para nagrała 40-sekundowy film, który przedstawia, jak pies dorastał. Całość składa się z połączonych fotografii.

Zobaczcie także: Późna ciąża zwiastuje bliźniaki?

Kiedy dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży, pomyślałem, że to będzie wspaniała okazja, żeby pokazać jej przebieg na fotografiach - mówi świeżo upieczony ojciec.Ten materiał najlepiej pokazuje, jak szybko płynie czas. Też to zauważacie?
Zobaczcie także:Źródło: Elite Daily
Foto: Shutterstock/ YouTube

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
No dobra i co w związku z tym?
Dodano: 2015-06-05 09:40:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×