Kirsten Dunst: "Chcę mieć dziecko i święty spokój!"

Aktorka jest zmęczona karierą i pragnie stabilizacji? Przeczytaj jej mądre słowa!

kirstenFFN_RIA_Focus_032917_52361300main.jpg

Jedna z najlepszych aktorek swojego pokolenia, gwiazda kina światowego formatu - Kirsten Dunst niedawno udzieliła wywiadu redakcji brytyjskiej edycji magazynu Marie Claire. W bardzo szczerej rozmowie aktorka wyznała, jakie ma obecnie zapatrywania na kwestię macierzyństwa, a te, biorąc pod uwagę, że wypowiedziała je gwiazda Hollywood, mogą wydawać się dość osobliwe. Co konkretnie powiedziała gwiazda? 

- Nie jestem jedną z tych kobiet, które mówiły" "Muszę mieć dziecko!", ale teraz teraz coś się w moim życiu zmieniło. (...) Pracuję od kiedy skończyłam trzy latka. Obecnie jestem w okresie życia, w którym po prostu chcę mieć dziecko i się wyciszyć - wyznała aktorka. 

Skąd zmiana myślenia? Jak gwiazda sama przyznaje, wszystko zmieniło się, gdy na świat przyszła mała osóbka - chrześnica aktorki.  - Bardzo ją kocham. Ta miłość jest po prostu jak... Nie możesz tego doświadczyć dopóki nie masz dziecka - komentuje gwiazda. - Położyłam ją wczoraj spać, a ona zbudziła się dziś rano i spytała swojej mamy: "A gdzie jest Kiki?" - dodaje Kirsten. 

- Po prostu uwielbiam tę miłość. Jest właśnie tym, czego pragnę - szczerze wyznała Dunst

Przypomnijmy, że aktorka promuje obecnie najnowszy film ze swoim udziałem - "Beguiled", który swoją premierę miał na zakończonym na dniach Festiwalu Filmowym w Cannes. W życiu prywatnym gwiazda jest natomiast  zaręczona z kolegą po fachu - Jessem Plemonsem. 

kirstenxnaphotos755109.jpg

kirstenupiphotostwo530174.jpg

 Kirsten Dunst w Cannes 2017 

Zadziwiające, jak często wydaje nam się, że to, czego pragniemy to pieniądze i kariera. Warto jednak zastanowić się, czy ciągła pogoń za sukcesem na pewno da nam wewnętrzne szczęście i napełni nas miłością. 

Być może warto brać przykład z takich gwiazd jak Kirsten Dunst i przyznawać się głośno do tego, co tak naprawdę czujemy i czego pragniemy. 

źródło: HarpersBazaar UK, zdjęcia: FameFlynet, Starstock

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 02.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×