Kobieta jest w ciąży od... 2 lat! Jak to możliwe?

Ciało kobiety w trakcie ciąży znacznie się zmienia i nie zawsze jest to przyjemne i łatwe do zniesienia dla przyszłej mamy. Poznajcie niezwykłą historię kobiety, której ciąża trwa już... 2 lata

zaawansowana ciąża.jpg

Kobieta jest w ciąży od... 2 lat! Jak to możliwe?

Ciąża to piękny stan, ale kobieta nie zawsze znosi go dobrze. Czasem 9 miesięcy to naprawdę trudny czas, zwłaszcza, gdy ciąża jest już zaawansowana. Choć radość z bycia w błogosławionym stanie z pewnością jest wielka, to jednak pod koniec wyczekuje się już rozwiązania.

W bardzo trudnej sytuacji znalazła się kobieta, której ciąża trwa już 23 miesiące, czyli prawie 2 lata! Angie Dellora, 32-letnia kobieta, mieszkanka Waszyngtonu w USA zdecydowanie ma już dość bycia w ciąży.

Zobacz też: NIEZWYKŁY FILM UKAZUJE RUCHY BLIŹNIAKÓW JESZCZE W BRZUCHU MATKI 

- Nie mogę już tego znieść. Mój lekarz uprzedził mnie o możliwym ryzyku dłuższego trwania ciąży, ale powiedział, że będzie to miesiąc może dwa. To już prawie 2 lata, 2 lata. Od 4 miesięcy nie mogę już nawet swobodnie chodzić. Moje dziecko waży ponad 8 kg, ten stan jest nie do zniesienia. - mówi zrozpaczona kobieta.

 

Angie cierpi na bardzo rzadką chorobę krwi, która sprawia, że do płodu wraz z krwią nie dociera odpowiednia ilość tlenu. To powoduje, że narządy dziecka nie rosną tak szybko jak jego ciało. Aby więc mogły się prawidłowo rozwinąć potrzebują więcej czasu.

Zobacz też: 37-LATKA URODZIŁA BLIŹNIĘTA, CHOĆ NIE WIEDZIAŁA, ŻE JEST W CIĄŻY 

Przypadek 32-letniej kobiety jest zaskoczeniem nawet dla lekarzy i ekspertów. To pierwszy taki przypadek, który zostanie opisany i odnotowany. Jedyne wspomnienia o tak długich ciążach pochodzą... z czasów średniowiecza. Później w żadnych dostępnych raportach WHO nie odnotowano takich przypadków.

Kiedy skończy się ciąża Angie? Nadal nie do końca wiadomo, jednak kobieta jest już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego, dlatego rozwiązanie musi nastąpić jak najszybciej.

Portal, na którym opublikowana została ta niezwykła historia słynie jednak z satyrycznego podejścia i szokujących, choć nie zawsze do końca prawdziwych historii. Czy zatem przypadek Angie Dellora jest faktem, czy też ciekawą historią opracowaną przez dziennikarzy portalu? Cóż, biorąc pod uwagę rozsądek oraz możliwości współczesnej medycyny chyba jednak to drugie...

Zobacz też:

Źródło: newswatch28.com

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 20.05.2015 (aktualizacja: 2015-06-24)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (15)

Awatar
Anonim
Ta kobieta którą publikowali na zdjęciach to Czeszka która urodziła pięcioraczki - zdrowych czterech chłopców i córeczkę ;) A cały artykuł to była prowokacja którą dziesiątki portali powieliło robiąc z ludzi jak zwykle głupców. :D
Dodano: 2015-12-08 03:20:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bzdury jak wszystko na tym portalu.
Dodano: 2015-06-22 10:28:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
bzdura. Ja tez mam taka przypadlosc ze do dziecka nie bylaby dostarczana odpowiednia ilosc tlenu. Takie cos powoduje ze dziecko sie wolniej rozwija ale tez nie rozwija sie normalnie dlatego lekarze przepisuja leki na rozrzedzenie krwi - heparyne i aspiryne i jezlei to nie pomaa to wykonywane jest cesarskie ciecie jak najszybciej gdy dziekco osiagnie wage ze moze zyc samodzielnie poza organizmem matki.
Dziecko nie rosnie ALE lozysko sie starzeje szybciej niz normalnie i zadne dziecko sie nie rozwija normalnie w starym lozysku. Dlatego jezlei ktos nie bierze lekow to taka ciaza obumiera a dziecko sie dusi. Niedotlenienie w czasie ciazy to to samo co niedotlenienie przy porodzie wiec nawet jakby ktores dziecko wytrwalo do konca ciazy i urodzilo sie normalnie to bedzie mialo porazenie mozgowe .....
Dodano: 2015-06-19 21:30:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jesli do płodu docierałaby za mała ilość tlenu to by umarło. co za bzdury, większych chyba nie czytałam!
Dodano: 2015-06-19 19:27:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
skoro do plodu nie dociera wystarczajaca ilosc tlenu,to dziecko urodzi sie chore i w dodatku WIELKIE. wiec po jaka cholere chce urodzic. w takim przypadku najrozsadniejsza bylaby po prostu aborcja. dla niej i dla dziecka najlepszy wybor.
Dodano: 2015-06-19 16:08:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
To ty się naucz czytać ze zrozumieniem. Na końcu napisali, ę to raczej nie jest wkręt :P
Dodano: 2015-06-19 15:34:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
chyba dopisali po info o wpadce - wczesniej nie bylo tamtego akapitu
Dodano: 2015-06-19 13:31:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Napisali przecież na końcu, że to wkręt. Czytajcie ze zrozumieniem ;)
Dodano: 2015-06-19 12:48:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
milion nie usuwaj komentarzy! zrobiliscie wala wiec sie do tego przyznajcie!

ta historia to sciema.
"The jaw-dropping pregnancy claim is nothing more than a hoax story developed for a great laugh! NewsWatch-28 is a popular, satirical news site known for sharing “shocking” news stories. However, “shocking” doesn’t always mean the stories are actually true. Angie Dellora’s claim definitely isn’t!"

polecam dziennikarzom z milion kurs angielskiego
Dodano: 2015-06-19 11:47:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
Niezle sie dalicie zrobic :)
Dodano: 2015-06-19 10:51:27 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×