Kobieta karmi dziecko piersią po tym, jak w czasie ciąży przeszła mastektomię

Łzy smutku mieszające się z radością i miłością - tak chyba można opisać ostatnie miesiące życia pewnej kobiety... Ciąża, diagnoza raka - poznajcie tę niezwykłą historię.

Kobieta karmi dziecko piersią po tym, jak w czasie ciąży przeszła mastektomię

Karmienie piersią jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla każdej kobiety. Tworzy ono ogromną więź pomiędzy matką i dzieckiem. Jednak dla pewnej kobiety było to podwójnie ważne wydarzenie.

Była ona w ciąży, kiedy stwierdzono u niej raka piersi trzeciego stopnia. Lekarze musieli natychmiast reagować. W trakcie ciąży usunięto jej pierś oraz poddano chemioterapii. Poród nastąpił w 36 tygodniu ciąży, ponieważ matka musiała zostać poddana kolejnym metodom leczenia.

Kiedy tylko synek znalazł się w ramionach matki, natychmiast przyssał się do jej piersi, która nie została usunięta. Kobieta nie mogła ukryć wzruszenia. Jej synek pomimo tylu przeciwności okazał się zdrowy i pełen motywacji do życia. Wszystkie cierpienia i niepewności, które przeszła w ostatnich miesiącach zniknęły jak za pomocą magii. To właśnie w tejże chwili powstało niezwykle wzruszające zdjęcie autorstwa Kate Murray, które następnie umieściła je na swoim koncie na Facebooku podpisując je: Uczepił się piersi swojej mamy sam, a cały pokój eksplodował emocjami. Karmienie piersią tworzy tak potężną więź. A na ten widok jednocześnie kraje mi się serce i rośnie we mnie duma. Jest dla mnie zaszczytem, że poznałam tę kobietę, która poprosiła mnie, bym udokumentowała te ważne chwile. Dzielcie się tym i módlcie się za tę rodzinę, bo rusza razem w dalszą podróż.

Zobaczcie także: Jak dzieci rozpoznają swoje matki?

W niedługim czasie to zdjęcie dotarło do kilkudziesięciu milionów osób, lecz portal wkrótce je usunął. Zniknął także profil samej autorki zdjęcia. Spekuluje się, że powodem mógł być fakt, że na fotografii widać pierś. Zdążył je jednak dodać także znany amerykański polityk, Keith Kuder, który tak je opisał: To jest definicja siły, miłości i czystego piękna.

Zobaczcie te wzruszające zdjęcia:

Kobieta karmi dziecko piersią po tym, jak w czasie ciąży przeszła mastektomię

Kobieta karmi dziecko piersią po tym, jak w czasie ciąży przeszła mastektomię


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Facebook
Foto: Kate Murray Photography/ Facebook


Dodał(a): Natalia , Wtorek 28.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Moze i straszne moze i smutne ale tez piekne i wzruszające. Ogromna matczyna miłość, ktora jest w stanie przezwyciężyć wszystko
Dodano: 2015-04-28 11:30:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
SMUTNE JEST TO ZE POLSKI DOKTOR STANISLAW BURZYNSKI WYNALAZL LEK NA RAKA ALE TO NIE WSPAK FIRMOM FARMACEUTYCZNYM KTORE ZARABIAJA NA CHOROBACH
Dodano: 2015-04-28 11:13:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
to jest straszne,smutne, biedna chora kobieta...
Dodano: 2015-04-28 10:55:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×