Kobieta urodziła bliźnięta, które... biologicznie mają różnych ojców - jak to możliwe?

Z każdej ludzkiej historii możemy dowiedzieć się czegoś nowego. Pewna kobieta z New Jersey, a raczej bliźnięta, które urodziła, zaskoczyły wszystkich... Dlaczego?

bliźnięta.jpg

Kobieta urodziła bliźnięta, które... biologicznie mają różnych ojców - jak to możliwe?

 

Prawdziwe historie z życia potrafią zaskakiwać znacznie bardziej niż najciekawsze scenariusze filmowe. Jedna z takich rzeczy przytrafiła się pewnej kobiecie z New Jersey.

Młoda mama dwójki bliźniąt złożyła w sądzie pozew o ustalenie alimentów na jej dzieci, które miałby płacić jej były partner. Podczas procesu kobieta przyznała jednak, że w tym samym tygodniu, w którym zaszła w ciążę ze swoim byłym partnerem, uprawiała seks z kimś innym.

Zobacz też: PARA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH NAJBLIŻSZYCH "NIEOCZEKIWANYMI" BLIŹNIAKAMI - ZOBACZCIE! 

Z racji tego, że domniemany ojciec nie chciał dobrowolnie uznać swojego ojcostwa, co doprowadziło do tego, że sąd nakazał wykonanie badań DNA. Ich wynik okazał się zaskoczeniem dla wszystkich. Okazało się bowiem, że bliźnięta mają dwóch różnych ojców.

Zobacz też: 60-LETNIA KOBIETA URODZIŁA BLIŹNIĘTA! 

Sąd, posiadając takie, a nie inne dowody zasądził, iż mężczyzna musi płacić alimenty wyłącznie na jedno z bliźniąt, gdyż tylko ono jest jego biologicznym dzieckiem.

Sytuacja, która zaskoczyła wszystkich obecnych na sali sądowej w USA, zdarza się naprawdę rzadko, bo jedynie raz na 13 tysięcy urodzonych bliźniąt. Nie jest ona jednak niemożliwa, dlatego co jakiś czas niektórzy stają w obliczu takich niespodziewanego obrotu spraw...

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 09.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×