Kobieta urodziła dziecko w czasie śpiączki, a potem się wybudziła!

Kiedy Sharista Giles uległa wypadkowi samochodowemu, zapadła w śpiączkę, a lekarze obawiali się, że nigdy się nie obudzi. Na dodatek była w 5 miesiącu ciąży. Jednak zdarzył się cud. Poznajcie tę niesamowitą historię.

Kobieta urodziła dziecko w czasie śpiączki, a potem się wybudziła!

W dniu wypadku, Sharista Giles była w piątym miesiącu ciąży. W styczniu lekarze musieli wywołać przedwczesny poród. Dziecko ważyło kilogram. Rodzina jednak cały czas wierzyła, że dwudziestoletnia kobieta obudzi się, dlatego chłopca nazwano "Baby L", ponieważ imię miała wybrać matka.

Po raz kolejny okazało się, że wiara potrafi czynić cuda, ponieważ dwa miesiące po porodzie, Sharista odzyskała świadomość. 

Ciotka kobiety wspomina, że nie dawano im nadziei na jej wybudzenie: Lekarze mówili nam, że nie mogą już nic dla nas zrobić. Ona walczyła, a my nie chcieliśmy zrezygnować .

Rodzina jednak się nie poddawała i przeniosła Sharistę do Centrum Rehabilitacji. To właśnie tam wybudziła się ze śpiączki.

Na Facebooku powstał specjalny profil poświęcony kobiecie, którego prowadzeniem zajęli się kuzyni. Tak skomentowali jej przebudzenie: Otworzyła oczy, mrugała do mnie i ściskała mój palec, kiedy ją o to poprosiłem. Z kolei reakcję dziewczyny na zdjęcie dziecka opisano tak: Giles nie mogła oderwać od niego wzroku i gdy umieściliśmy zdjęcie na tablicy ogłoszeń, odwróciła szyję i głowę starając się śledzić i odnaleźć obraz.

Na razie nie wiadomo, na ile kobiecie uda się wrócić do normalnego funkcjonowania, ale jak już wspominaliśmy, wiara czyni cuda, a my trzymamy kciuki za Sharistę.Zobaczcie także: Źródło: ABC News
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 12.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
Jak dla mnie - a mam za sobą cesarkę i naturalny poród to ona nie urodziła a zrobili jej cesarkę. I cóż w tym nadzwyczajnego nawet jeśli była w śpiączce? Co innego jakby akcja porodowa rzeczywiście zaczęła się samoczynnie i naturalnie - to by była sensacja.
Dodano: 2015-05-07 08:49:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
Co to za bzdury ktoś pisze o żywym inkubatorze. Ona była w śpiączce. Żyła. Dlaczego nie mieliby czekać na rozwój dziecka?
Dodano: 2015-04-14 16:42:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie odłącza się ludzi w śpiączce a tych, u których stwierdzono śmierć pnia mózgu.
Dodano: 2015-04-14 14:40:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
I dlatego nie powinno się odłączać ludzi w śpiączce!!!!! Wspaniała historia!!!!
Dodano: 2015-04-14 14:31:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
A U K C J E uzytkownika pisto-ona- na A L L E G R O. ostatnie godziny, wyprzedaż szafy! Unikalne, markowe ubrania w niskich cenach! :)
Dodano: 2015-04-14 12:06:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
co, zgorzknialcu
Dodano: 2015-04-14 12:00:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zrobili z niej żywy inkubator i podtrzymywali aż będzie można w pełni rozwinięte dziecko wyciągnąć.
Dodano: 2015-04-14 09:43:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×