Kobieta urodziła za wcześnie - teraz szpital żąda od niej ogromnych pieniędzy

Przyszła mama nie była w stanie przewidzieć, że urodzi zbyt wcześnie. Teraz stoi na skraju bankructwa, gdyż szpital żąda od niej ogromnej sumy pieniędzy.

Kobieta urodziła za wcześnie - teraz szpital żąda od niej ogromnych pieniędzy

Kobieta urodziła za wcześnie - szpital żąda od niej ogromnych pieniędzy

Młoda mama, Jennifer Huculak-Kimmel, mieszka w Kanadzie. W 2013 roku, będąc w ciąży ze swoją córeczką, pojechała na wakacje na Hawaje. Jednak urlop nie potoczył się tak jak to zaplanowała wraz ze swoim partnerem.

Kobieta mogła przecież przewidzieć, że poród nastąpi za wcześnie i będzie musiała urodzić w Ameryce podczas swojego urlopu. Teraz szpital, w którym przebywała wraz ze swoim zbyt wcześnie urodzonym dzieckiem, żąda od niej prawie miliona dolarów zapłaty...

Córeczka Jennifer przyszła na świat 9 tygodni przed terminem. Z tego powodu mama i malutka dziewczynka musiały spędzić w szpitalu aż 2 miesiące. To właśnie za ten czas spędzony w placówce, szpital żąda od kobiety zapłaty aż 950 tys. dolarów.


Młoda mama przebywając w szpitalu próbowała wraz ze swoim partnerem zorganizować specjalny transport, który bezpiecznie przewiózłby matkę i córkę do ich domu. Wszystkie prośby zostały jednak odrzucone przez szpital.

W momencie niespodziewanego porodu Jennifer Huculak-Kimmel nie miała ubezpieczenia, gdyż wygasło ono niespełna miesiąc wcześniej. Dlatego choć koszty powinien pokryć ubezpieczyciel, firma z której usług korzystała kobieta, odmówiła rekompensaty.

Suma jakiej żąda od rodziny szpital doprowadziła do tego, że żyją oni na skraju bankructwa i walczy o przetrwanie. Załamana kobieta nie podjęła jeszcze jednak decyzji, czy nadal będzie walczyć o to, by firma ubezpieczeniowa pokryła koszty szpitalnej opieki...

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 19.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×