Kobieta zamknęła syna z zespołem Downa w... pralce!

W Internecie zawrzało. Nic dziwnego. Kobieta jednak nie widzi w tym nic złego.

Kobieta zamknęła syna z zespołem Downa w... pralce!

21-letnia Courtney Stewart ze Szkocji niedawno opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie, na którym to widać, jak jej 2,5-letni synek z zespołem Downa jest... zamknięty w pralce. Fala krytyki była nieunikniona. Kobieta jednak nie rozumie skąd wokół zdjęcia tyle szumu. Twierdzi bowiem, że jej syn uwielbia pralki i sprawiło mu to wiele radości.

Tymczasem szkocka policja sprawdza, czy przypadkiem dziecko nie jest ofiarą znęcania się. Jedna z sąsiadek matki i dziecka tak to skomentowała: Patrzenie na to było okropne. Dla każdego, a szczególnie dla tych, którzy są rodzicami, wrzucanie takich zdjęć na Facebooka, żeby się pośmiać, jest niezrozumiałe.

Zobaczcie także: Masa solna - pomysł na zabawę dla dzieci

21-latka jednak w czasie wywiadów podkreśla, że jej syn sam wszedł do pralki, a ona tylko zrobiła zdjęcie. Dziecku nie groziło żadne niebezpieczeństwo, pralka jest stara i była wyłączona . Mój syn kocha pralki. Zrobiliśmy zdjęcie i mieliśmy dużo śmiechu - mówi Courtney.

Zobaczcie także: Niemowlę w czasie upałów - kilka wskazówek dla rodziców

Matka jest oburzona zachowaniem osób, które zgłosiły to zdjęcie na policję i chciałaby wiedzieć kim one są.
Ponadto Courtney teraz nie czuje się bezpiecznie nawet we własnym domu, ponieważ po publikacji, jedna z jej sąsiadek przyszła do jej domu i zaczęła znieważać słownie.

Zobaczcie zdjęcie, które wywołało oburzenie Internautów. Co o nim sądzicie?


Kobieta zamknęła syna z zespołem Downa w... pralce!

Foto: screen z Twittera@jjviney


Zobaczcie także:Źródło: TVN24/ dailyrecord.co.uk
Foto: Twitter@jjviney/ ShutterstockDodał(a): Anka , Czwartek 23.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Ale afera! Dzieci są ciekawe świata, dopiero go poznają. Moja mała też zagląda do pralki i kręci sobie bębnem. Wchodzi też do szafki i się zamyka, po chwili otwiera drzwiczki krzycząc: kukuuu! Też mnie ktoś zlinczuje, jak wrzucę na facebooka nie tylko zdjęcie, ale cały filmik?
Dodano: 2016-09-12 00:50:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
Gdyby dziecko bylo zdrowe to by nie bylo afery......
Dodano: 2015-08-04 18:50:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dzieciak wszedł do pralki, matka trzasnęła fotkę żeby uwiecznić zabawną chwilę i kompletnie nie rozumiem tego patetycznego przerażenia niektórych.... Jak jesteście tacy "wrażliwi" to zainteresujcie się dziećmi, którym naprawdę dzieje się krzywda, bo pewnie w Waszym bliższym lub dalszym otoczeniu pewnie są takie przypadki.
Dodano: 2015-07-24 09:48:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
byly juz przypadki ze dzieci bawily sie razem jedno wlazlo do pralki a drugie wciskalo guziczki i wlaczylo pralke....niestety zabawa byla smiertelna dla jednego z nich.
Dodano: 2015-07-24 08:43:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ojej, widać, że nawet drzwiczek nie zamknęła...moje dziecko wchodziło do budy psa i uwielbiało tam siedzieć , i co?
Dodano: 2015-07-24 07:45:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cóż, ludzie w dzisiejszych czasach są przewrażliwieni. Pralka bez wody to nie sieczkarnia. Nawet gdyby włączyła się wskutek jakiegoś zbiegu okoliczności (bo owszem, bardzo rzadko, ale takowe bywają), dziecku nic się by nie stało. Ja z moim rodzeństwem zamykałam się w półkotapczanie, bo to lubiliśmy.
Dodano: 2015-07-24 06:35:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×