Kobiety, które nigdy nie uprawiały seksu urodziły dzieci! Jak to możliwe?

Świat obiegła niezwykła wiadomość o "dziewiczych narodzinach". W Wielkiej Brytanii kobiety, które są dziewicami urodziły dzieci - jak do tego doszło?

dziewica w ciąży.jpg

Kobiety, które nigdy nie uprawiały seksu urodziły dzieci! Jak to możliwe?

Na świecie dzieją się różne rzeczy i coraz mniej jest w stanie nas zaskoczyć. Nauka i medycyna sięgają już bardzo daleko, dzięki czemu wiele przypadków, które dawniej nie miały prawa bytu dziś nie dziwią aż tak bardzo.

Jednym z takich wydarzeń jest precedens, który dokonał się w Wielkiej Brytanii. Media donoszą, że niedawno grupa kobiet, które nigdy w życiu nie uprawiały seksu, urodziły własne dzieci. Wydawać by się mogło, że jest to niemożliwe, ale jak się okazuje, nie jest to cud, a medycyna.

Zobacz też: JAK ROZMAWIAĆ Z BLISKIMI O IN VITRO? 

Jak przyznaje jeden z lekarzy, 25 kobiet w wieku dwudziestu kilku lat zdecydowało się na zapłodnienie in vitro w ciągu ostatnich 5 lat, gdyż uznały, że są gotowe na macierzyństwo, choć nie mają partnerów i nadal pozostają dziewicami.

 

Większość kobiet, które zdecydowały się na ten krok przyznają, że wciąż po prostu czekają na odpowiednią osobę. Kilka z nich wyznało, że powodem tej decyzji był lęk przed seksem wywołany powikłaniami psychoseksualnymi.

Zobacz też: W CZASIE ZABIEGU IN VITRO DOSZŁO DO POMYŁKI - KOBIETA URODZIŁA NIE SWOJE DZIECKO!

Okazuje się, że takie zjawisko wcale nie jest tak bardzo niespotykane. Z badań przeprowadzonych w 2013 roku wynika, że w USA jedna na 200 kobiet zachodzi w ciążę bez stosunku seksualnego. 31 procent z tych kobiet przyznaje, że zachowują czystość seksualną i w ogóle nie uprawiają seksu.

Niezależnie od powodów kierujących kobietami, które zdecydowały się urodzić dziecko nie współżyjąc nigdy wcześniej z mężczyzną taka decyzja jest zdecydowanie precedensem.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 30.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
niepokalane poczęcie normalnie ;-)
Dodano: 2015-10-24 01:59:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×