Księżna Kate Middleton zdradziła termin porodu!

Czy Księżna złamała zasady królewskiej etykiety?

Księżna Kate Middleton zdradziła termin porodu

Przyjście na świat książęcego potomka to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie. Na dworze nie ma miejsca na samowolę. Wszystko jest jasno określone przez etykietę, do której nawet nowi członkowie królewskiej rodziny muszą się dostosować.

Tam wszystko jest dokładnie zaplanowane, a każda informacja, którą przekazują członkowie rodu zostaje  wielokrotnie przeanalizowana i poddana ocenie ekspertów zarówno od protokołu dyplomatycznego, jak i ekspertów od PR.

Księżna Kate Middleton jednak nie do końca wpasowuje się w ten schemat, albo o nim po prostu zapomina. Otóż w czasie spotkania z wolontariuszami w Centrum dla  Dzieci w Brookhil, kiedy zapytano ją na kiedy ma termin porodu, ponieważ jej brzuch jeszcze nie jest zbyt duży, a jak wiadomo, od dawna głośno o jej drugiej ciąży, bez zastanowienia, czy też skrępowania odpowiedziała, że urodzi w drugiej połowie kwietnia.

Do tej pory było wiadomo, że księżna urodzi wiosną. Teraz już wiemy, kiedy należy wyczekiwać radosnej nowiny. Do tej pory jednak nie zdradzono, jakiej płci będzie nowy członek królewskiej rodziny.Księżna Kate Middleton zdradziła termin porodu

Księżna Kate Middleton zdradziła termin porodu


Zobaczcie także:Źródło: eonline.com
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 19.03.2015 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×