Małgorzata Kożuchowska o pierwszych dniach po porodzie

Informacja o narodzinach syna aktorki ucieszyła wielu jej fanów i nie tylko. Zobaczcie, co gwiazda mówi o macierzyństwie kilka dni po porodzie. Jak teraz wygląda jej życie i kiedy wraca do pracy?

Małgorzata Kożuchowska o pierwszych dniach po porodzie

Małgorzata Kożuchowska o pierwszych dniach po porodzie


Małgorzata Kożuchowska zaczęła zdobywać serca widzów w największej ilości od kiedy rozpoczęła pracę na planie serialu "Ma jak miłość". Dla niektórych zapewne nadal pozostaje w pamięci jako Hanka Mostowiak, lecz teraz pisze zupełnie inny rozdział swojej kariery.

Po tym, jak sympatię widzów zyskała dzięki produkcji "Rodzinka.pl", gdzie grała matkę trzech synów, Małgorzata Kożuchowska została mamą syna w życiu prywatnym! Wieść o narodzinach stała się prawdziwą sensacją w sieci, skąd też płynęła cała masa gratulacji.

Co o tym wydarzeniu mówi sama Małgorzata Kożuchowska kilka dni po porodzie? Oto jej wpis z Facebooka, który umieściła już z domu.

Drodzy!
Wszędzie dobrze, ale w domu - wiadomo - najlepiej!
Odpoczywam, nabieram sił, choć jednocześnie...jestem też trochę zajęta
W tej akurat chwili, co poniektórzy śpią...wykorzystując ten moment, chciałabym podziękować Wam za wszystkie dowody sympatii i wsparcia: gratulacje, życzenia, sms-y, telefony, maile oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!

Szczególne słowa podziękowania kieruję do lekarzy, pielęgniarek, położnych i całego personelu Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie Szpital Madalińskiego, a także do lekarzy i pracowników Instytutu Rodziny, także w Warszawie Instytut Rodziny !
Z całego serca dziękuję za fachową opiekę, wsparcie i troskę!

Najbliższe tygodnie spędzę w gronie najbliższych, ale już pod koniec roku wracam na plan rodzinki.pl.
Trzymajcie kciuki, do zobaczenia!


Trzymamy kciuki, a Wy?

Zobaczcie także:Źródło: Milionkobiet.pl/ Facebook
Foto: Facebook/ KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 20.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×