Masz w domu niejadka? Zobacz sposób kreatywnej mamy!

Kiedy w twoim życiu pojawia się dziecko, wszystko się zmienia. Pracujesz na najwyższych obrotach, ale nie zawsze wszystkiego dopilnujesz. Chyba, że swoją karierę poświęcisz dla życia rodzinnego. Tak zrobiła brazylijka Nivea Salgado - stomatolog, która zdecydowała się odłożyć karierę zawodową i skupić się wyłącznie na swojej rodzinie.

jedzonko.jpg

Ogromnym wyzwaniem dla kobiety była bardzo wybredna córeczka Catarina, która chciała jeść wyłącznie jabłka.

Jednak mama Nivea wpadła na genialny plan i przy pomocy swojej kreatywności i zdolności manualnych, zaczęła tworzyć fantastyczne obrazki z jedzenia przygotowywanego dla dziecka.
Takie potrawy w mgnieniu oka znikają z talerza.

Sama zobacz dlaczego:

Dlatego dieta Catariny jest wzbogacona o szeroką gamę owoców, warzyw i innych produktów spożywczych, a mama jest zadowolona, ponieważ gwarantuje córce zdrowe jedzenie, a ponadto niezapomniane dzieciństwo.
Czy nie warto poświęcać się wszystkim wykonywanym czynnościom w 100%?

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: instagram.com/mildicasdemaeDodał(a): Justyna Nowosielecka , Środa 20.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Próbowałam takie rzeczy z moim dzieciem. Moje dziecko stwierdziło, że nie jest na tyle głupie, że nie wie co za tymi rysunkami sie kryje, więc zje tylko to, co lubi.
Dodano: 2015-10-26 06:35:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
O matko a kto ma tyle czasu zwlaszcza rano!!Nie wiem czy to dobry pomysl zeby tak bawic sie jedzeniem. ja mam niejadka ale takich szopek nie odstawiam. Ma rzeczy ktore lubi i jakos inne rzeczy mu przemyce. Dobrze, że nie ma problemów z piciem. Bardzo lubi soki i takie kolorowe jupiki owocowe.
Dodano: 2014-10-30 22:09:29 Zgłoś nadużycie
lively
Piękne, ale ile to trzeba czasu poświecić? Mój syn na szczęście nie ma problemu z jedzeniem. Lubi i owoce, i warzywa, i zdrowe kasze. Słodycze je raz na jakiś czas, czasem kupuję mu Jupika.
Dodano: 2014-10-18 12:45:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×