Mustela® Bébé-Enfant w nowej odsłonie

Jeszcze bardziej naturalne i skuteczne produkty harmonijnie wspomagają rozwój skóry dziecka i chronią bogactwo zasobów komórkowych.

Mustela Milion Kobiet.jpgOd początku swojej działalności Mustela® dba o skórę niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia oraz spełnia oczekiwania dzięki sprawdzonym, innowacyjnym i zawsze możliwie najbardziej naturalnym recepturom. Nowa odsłona dermokosmetyków do pielęgnacji i higieny to skuteczność, bezpieczeństwo i przyjemność użytkowania dedykowana do każdego typu skóry.

Skóra dziecka w momencie jego narodzin jest niedojrzała i potrzebuje wiele czasu, aby przygotować się do pełnienia wszystkich swoich funkcji. To sprawia, że jest niemal bezbronna wobec działania czynników zewnętrznych i znacznie bardziej podatna na uszkodzenia. Cienki płaszcz hydrolipidowy nie chroni jej dostatecznie przed wysychaniem i odwadnianiem.

Najważniejszą właściwością skóry niemowlęcia, odróżniającą ją od skóry osoby dorosłej, jest znacznie większa ilość komórek macierzystych. Stanowią one jednorazowy dar na całe życie i są źródłem siły skóry, dlatego konieczna jest ich ochrona. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych pozwoli zadbać o zasób tych cennych komórek dzisiaj i na przyszłość.

Nawilżanie jako ważny element codziennej pielęgnacji

W przypadku dzieci i niemowląt niezwykle ważne jest nawilżanie ich skóry. Zmiana środowiska związana z porodem stanowi szok dla nowonarodzonego maleństwa. Może się to objawiać tymczasowymi problemami skórnymi, takimi jak przesuszenie, czy wręcz odwodnienie. Właściwie dobrane kosmetyki pomogą przywrócić jej utraconą równowagę. Także w przypadku pielęgnacji skóry normalnej niezbędnym elementem jest nawilżanie – nawet jeśli jej zdrowy wygląd nie budzi żadnych zastrzeżeń. Poprzez nawilżanie można zapobiec przykrym dolegliwościom, które towarzyszą wysuszeniu i zapewnić komfort maluszkowi. Do wysuszenia może doprowadzić wiele czynników – woda, powietrze, słońce czy zbyt wysoka temperatura, a skóra może stać się sucha lub odwodniona na długo przed pojawieniem się pierwszych widocznych oznak.

Gamme-PN-PS-FdBlanc_skalowacz_pl.jpg

Jakich kosmetyków używać?

Kosmetyki dla dzieci powinny być łagodnymi preparatami które, nie tylko nawilżą, ale też ochronią delikatną skórę i wspomogą jej rozwój. Wybierając produkty do pielęgnacji, warto zwrócić uwagę, by produkt był opracowany specjalnie pod kątem potrzeb i właściwości dziecięcej skóry, hipoalergiczny, o bezpiecznym składzie.

Wyniki badań stały się podstawą do odkrycia składnika aktywnego, Avocado Perseose, który wpływa na poprawę funkcjonowania bariery ochronnej skóry, skutecznie ją nawilża,  a także chroni potencjał komórek macierzystych. Ekskluzywny składnik naturalny, pozyskany z owocu awokado, pomaga skórze wzmacniać się na co dzień i chroni bogactwo jej komórek. Ten chroniony patentem biomimetyczny składnik wspiera rozwój funkcji bariery skórnej i chroni kapitał komórkowy ze skutecznością i doskonałą tolerancją.

Choć skóra dziecka jest delikatna i niedojrzała kryje w sobie wyjątkowy kapitał komórkowy. Aby skutecznie go chronić, MUSTELA®opracowała nowe, jeszcze bliższe naturze dermokosmetyki do codziennej pielęgnacji maluszka, od chwili narodzin. Seria MUSTELA® BÉBÉ-ENFANT została stworzona, by chronić kruchą i delikatną skórę noworodków, niemowląt i dzieci. Nowe, ulepszone receptury, aksamitna konsystencja i delikatny zapach sprawiają, że stosowanie ich jest przyjemnością zarówno dla mamy, jak i dla maluszka.

HYDRA BÉBÉ® Krem do twarzy

Produkt do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, od dnia narodzin. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia barierę skóry i pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką. Produkt zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry.

Cena sugerowana ok. 27,00zł/40ml

Hydra Bebe krem do twarzy 40ml.jpg

Krem odżywczy z Cold Cream

Odżywczy krem z Cold Cream do skóry twarzy, od dnia narodzin. Natychmiastowo i długotrwale odżywia suchą skórę. Pomaga odbudować barierę ochronną skóry i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Zawarte w składzie Ceramidy + Cold Cream odżywiają i pomagają zachować naturalną barierę ochronną skóry.

Cena sugerowana ok. 28,00zł/40ml

HYDRA BÉBÉ® Mleczko do ciała

Produkt do codziennej pielęgnacji ciała, od dnia narodzin. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia barierę skóry i pozostawia ją jedwabiście gładką i miękką. Zachowuje bogactwo komórek dzięki 97% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny, chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry.

Cena sugerowana ok. 43,00zł/300ml, 54,00zł/500ml

Hydra Bebe mleczko do ciała 300ml.jpg

Chusteczki do twarzy

Delikatnie pachnące i ultra- miękkie chusteczki do twarzy niemowląt i dzieci. Subtelnie oczyszczają
i odświeżają skórę oraz pozostawiają skórę miękką i nawilżoną.

Zawarty w produkcie, opatentowany składnik naturalny Avocado Perseose® chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Nowa receptura chusteczek do twarzy Mustela Bébé-Enfant zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 15,00zł/1 opakowanie

Odżywcze mleczko do ciała z Cold Cream

Odżywcze mleczko z Cold Cream do codziennego stosowania na ciało, od dnia narodzin. Natychmiastowo i długotrwale odżywia suchą skórę.

Pomaga zachować bogactwo komórkowe skóry dzięki Avocado Perseose®. Chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Produkt zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 34,00zł/200ml

Delikatny żel do mycia 200ml.jpg


Olejek do kąpieli

Olejek do kąpieli do skóry suchej i wrażliwej, od dnia narodzin. Delikatnie myje, odżywia skórę niwelując wysuszające działanie kąpieli. Pozostawia skórę miękką i ukojoną.

Opatentowany kompleks odżywczy składników naturalnych – Avocado Perseose® oraz Olej z Awokado – chroni barierę skórną, nawilżając i zachowując bogactwo komórek skóry. Ponadto, pomaga utrzymać naturalną barierę ochronną skóry. Produkt posiada 89% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 39,00zł/300ml

Mustela specjalizuje się w produktach do pielęgnacji skóry dzieci i kobiet w ciąży od 60lat. Dzięki swej eksperckiej wiedzy o skórze niemowląt i małych dzieci oferuje wyjątkowo przyjemne dla zmysłów produkty, które dzięki niepowtarzalnym zapachom, zmieniają każdy gest pielęgnacyjny w chwilę przyjemności. Innowacyjne, bezpieczne, skuteczne oraz możliwie bliskie naturze dermokosmetyki Mustela chronią skórę dziecka, wspomagając jego rozwój.


Dodał(a): Wiktoria Nowak , Środa 07.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Hm, sugerowana cena wyższa niż faktycznie. Olejek zamawiałam w Melissie za 33 zł, a mleczko do ciała 500 ml za 47 zł :)
Dodano: 2016-09-08 13:24:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×