Najładniejsze sukienki dla niemowląt na lato - przegląd

Sukienka powinna znaleźć się w garderobie każdej modnej kobiety - także tej małej, która jest jeszcze w wieku niemowlęcym. Zobaczcie, jakie śliczne, lekkie sukienki na lato 2015 dla niemowląt są w ofercie sieciówek.

sukienki-dla-niemowlat-na-lato-2015.jpg

Pastelowe, ogniście czerwone, w kwiaty duże, małe, groszki czy też ważki... Sukienek dla niemowląt na lato pojawiło się w ofercie znanych marek naprawdę wiele. Można przebierać we wzorach, chociaż - jak i w dorosłej modzie - tak i w tej niemowlęcej widać pewne trendy.

Zobacz też: SZPILKI DLA NIEMOWLĄT? TO WCALE NIE ŻART!

W tym sezonie najmodniejsze są sukienki z elementami haftowanymi - najlepiej, jeśli dodatkowo ujawnia się w tym gra kolorem, mocny kontrast, najlepiej w marynarskim stylu - granat/biel czy biel/czerwień. Prym wiodą też sukienki jasne, białe lub w kolorze ecri, także z haftowanymi wstawkami.

Zobacz też: DOBROCZYNNY WPŁYW UKŁADANIA PUZZLI 

Oczywiście, trzeba wspomnieć, że sukienki dla niemowląt, choć ładne, nie są rozwiązaniem na co dzień. Mimo że wykonane są w dużej większości z bawełny, to jednak często krępują ruchy. Problemem nie jest materiał z którego wykonane są sukienki a ich długość - nóżki niemowlęcia często "gubią się" w falbanach. Dlatego, jeśli niemowlę dopiero raczkuje czy stawia swoje pierwsze kroki - lepiej wybierać modele bez falban i takiej długości, by niemowlę swobodnie mogło usiąść i podciągać nóżki. 

Wersje z falbanami, strojne i eleganckie to propozycje zdecydowanie od święta. Warto pod taką sukienkę nałożyć dodatkowo body - z rękawkiem czy bez (dostępne są i takie modele). W ten sposób dodatkowo zabezpieczymy plecki dziecka przed przewianiem na wypadek, gdyby coś się podwinęło. 

Zobacz też: ROZWÓJ DZIECKA PRZEZ ZABAWĘ Zobaczcie najciekawsze sukienki dla niemowląt na lato 2015: 
Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com

Dodał(a): Karolina Zdunowska , Środa 17.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×