Niesamowite! Kobieta urodziła bliźniaczki... o różnych kolorach skóry

Jak to możliwe?

dfgjkdfg.JPG

Czasami zdarza się, że czarnoskóra kobieta rodzi białe dzieci i na odwrót- jednak trudno uwierzyć w przyjście na świat bliźniaczek o różnych kolorach skóry! Taka historia wydarzyła się jednak w Stanach Zjednoczonych. Poznajcie siostry, które niedawno przyszły na świat. Kalani i Jarani Dean to dwujajowe bliźniaczki. Nie są identyczne, choć łatwo znaleźć liczne podobieństwa. Dziewczynki mają jednak zupełnie inny kolor skóry i oczu! Jak to możliwe? 

sfjksdfksdjfs.JPG

Bliźniaczki o różnych kolorach skóry 

Ojciec bliźniaczek jest Afroamerykaninem, natomiast ich mama, Whitney, jest biała. Różne odcienie skóry bliźniaczek to wyjątkowe połączenie genów ich mamy i taty. Para wychowuje wspólnie również 7-letniego syna Whitney z poprzedniego małżeństwa. Przyjście na świat bliźniaczek było dla nich ogromnym szczęściem- wcześniej przeżyli ogromną traumę w związku z tragiczną śmiercią dwuletniego synka.

nnfhfhf.JPG

 Szczęśliwa rodzina w komplecie 

Podobne przypadki są znane w medycynie, jednak występują bardzo rzadko! Tym bardziej, narodziny dwóch tak niezwykłych dziewczynek, są dla rodziców prawdziwym cudem! Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia: Facebook.com/whitney.meyer.92


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 10.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×