Niesamowite odkrycie: Osoby urodzone we wrześniu osiągają w życiu najwięcej!

Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń: jeśli Twoje dziecko urodziło się we wrześniu, jest prawdziwym szczęściarzem!

wrzesnioweurodziny.jpg

Schyłek wakacji to czas, którego zazwyczaj nie lubimy. Dni stają się coraz krótsze, zaczyna się szkoła... Okazuje się jednak, że to właśnie wrześniowa aura jest najlepszą porą na narodziny dziecka! Najnowsze badania dowodzą, że osoby urodzone we wrześniu mają największą szansę na osiągnięcie sukcesu! To właśnie ten miesiąc urodzenia daje najlepszy start w przyszłość. Badacze z Uniwersytetu w Toronto, Uniwersytetu na Florydzie i Uniwersytetu w Illinois przeanalizowali tysiące danych, a ich eksperyment trwał kilka lat. Pod uwagę wzięli dane z wielu szkół publicznych. Wnioski są zaskakujące.

Wyniki badań dowodzą, że dzieci urodzone we wrześniu osiągają wiele sukcesów edukacyjnych, a w dorosłym życiu ponad 80 % z nich  bez problemu dostaje się na studia. "Wrześniowe" dzieci są zdolne, pewne siebie i po prostu szczęśliwe. Posiadają cechy takie jak: silna wola, pozytywne myślenie i wytrzymałość na stres. To pozwala im wytrwale dążyć do wyznaczonych celów. Zazwyczaj są bardzo lubiane w gronie znajomych, dzięki czemu bez problemu przechodzą przez okres dojrzewania. Wychodzi na to, że jeśli staracie się o dziecko, najlepszą porą na to jest... grudzień :)

Co o tym sądzisz? Czy znasz kogoś urodzonego we wrześniu? 

Zdjęcie: iStock 

Źródło: www.thesun.co.uk 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 17.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Na moje to kolejna bujda jest wiele znanych osób co nie urodziły się we wrzesniu dlatego każdy ma równą szanse
______________
http://www.bogowiewiedzy.pl/
Dodano: 2017-09-27 18:00:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×