Niewidoma matka "zobaczyła" swojego nienarodzonego synka - Jak to możliwe?

Poznajcie wzruszającą historię przyszłej mamy, która mimo tego, że jest niewidoma, zobaczyła swoje dziecko jeszcze zanim przyszło na świat. Jak to możliwe? Zobaczcie.

usg 3d.jpg

Niewidoma matka "zobaczyła" swojego nienarodzonego synka - Jak to możliwe?

Kiedy rodzice mogą po raz pierwszy zobaczyć swoje dziecko na USG jest to zawsze bardzo wzruszający i niezwykły moment. Niestety Ci, którzy nie widzą, nie mogą cieszyć się tą piękną chwilą tak jak pozostali.

30-letnia kobieta, Tatiana Guerra, straciła wzrok w wieku 17 lat. Od tamtego czasu jej świat się zmienił, zaczęła poznawać go na nowo poprzez inne zmysły - zapach, słuch, czy dotyk. Mając w świadomości dawne obrazy, budowała w swoim umyśle świat na nowo.

Zobacz też: NIEZWYKŁE ZDJĘCIE USG BIJE REKORDY POPULARNOŚCI 

Kiedy zaszła w ciążę wiedziała, że póki dziecko nie przyjdzie na świat nie będzie mogła poznać tego jak wygląda. Zupełnie nie spodziewała się tego, co dane jej było przeżyć.

 

Gdy Tatiana przyszła na rutynowe badanie USG w 20 tygodniu ciąży, podczas badania lekarz zapytał jak wyobraża sobie maleństwo. Kobieta ochoczo opowiedziała lekarzowi jak jej przyszłe dziecko rysuje się w jej głowie.

Zobacz też: NIEZWYKŁE NAGRANIE USG - DZIECKO KLASZCZE W BRZUCHU, GDY MAMA MU ŚPIEWA 

Tatiana nie wiedziała, że w tym czasie, przy pomocy drukarki 3D już tworzył się obraz twarzy jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Kiedy Wręczono jej gotową figurkę, nad którą brailllem napisane było "Jestem Twoim synem", kobieta bardzo się wzruszyła. Była to dla niej niezwykła chwila. 

Historia Tatiany Guerra z Brazylii stała się częścią nowej kampanii przeprowadzonej przez Huggies na podstawie której nagrano krótki film, który pokazuje jak wielkim wydarzeniem dla Tatiany było "zobaczyć" swojego synka po raz pierwszy, jeszcze przed urodzeniem.

Zobaczcie ten wzruszający film. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 08.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
wzruszyło mnie to, piękne
Dodano: 2015-05-08 14:28:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja tez się zryczałam
Dodano: 2015-05-08 13:56:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Popłakałam się.
Dodano: 2015-05-08 13:16:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×