Niezwykły film ukazuje ruchy bliźniaków jeszcze w brzuchu matki

Zastanawiacie się, jak wyglądają ruchy dziecka pod koniec ciąży? Zobaczcie niezwykłe nagranie.

bliźniaki

Niezwykły film ukazuje ruchy bliźniaków jeszcze w brzuchu matki


Wiele kobiet podkreśla, że bycie w ciąży to najwspanialsze uczucie, jakiego mogły doświadczyć. Pojedyncza ciąża to duże zmiany, a co dopiero bliźniacza? Kobieta spodziewająca się dwójki dzieci ma ciężki czas, ponieważ jej ciało zamieszkują dwie istoty, które czasem mocno się rozpychają. Ma to oczywiście również swój urok. Właśnie te piękne, wzruszające chwile, kiedy to maleństwa są w brzuchu mamy, a ojciec ma wolny czas aby zająć się zarówno ciężarną kobietą, jak i skupić na przeżywaniu z nią ciąży, żona postanawia uwiecznić na nagraniu.

W ponad 3 minutach znajdziemy zapis tego, jak to ojciec okazuje czułości swoim dzieciom, które jeszcze znajdują się w brzuchu mamy, ale niewątpliwie czują jego obecność, ponieważ żywiołowo na nią reagują. Na brzuchu matki widać, jak dzieci obracają się, kopią.

Pomimo tego, że kobieta w ciąży bywa nieznośna, to mężczyźni i tak ten okres uważają za jeden z najszczęśliwszych w ich życiu.

Tak naprawdę ruchy dzieci zostały uwiecznione na kilku nagraniach, lecz ojciec postanowił je połączyć w jeden film. Po tym, jak ten okazał się niezwykle wzruszający, umieścił go w internecie, dzięki czemu do tej pory obejrzało go ponad milion osób.

To się nazywa cud życia.Obejrzyjcie sami nagranie ruchów bliźniaków w czasie ciąży:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Sobota 27.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
MAGIA! Aż się chce znów w ciążę zachodzić
Dodano: 2015-02-03 16:00:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×