Objawy menopauzy

Kobiety co miesiąc mają okres. Na początku trudno nam się do miesiączki przyzwyczaić, ale z czasem nie wyobrażamy sobie tego, żeby jej nie mieć.

Brak miesiączki zawsze jest dla nas stresujący. Czasami może oznaczać to ciążę. Często jednak może być pierwszym objawem jakiś poważnych chorób. Jeżeli jesteśmy w średnim wieku, to równie dobrze może to być menopauza objawy. Jednak zawsze, gdy nie mamy miesiączki powinnyśmy udać się do lekarza. Może to nie być nic groźnego, ale warto wiedzieć jakie są tego przyczyny. Wiadomo, że jeśli jesteśmy w ciąży, to musimy zacząć odpowiednio się odżywiać i często zmieniamy wtedy dotychczasowy tryb życia. Jeżeli to menopauza to warto zacząć brać odpowiednie hormony, żeby przejść ten okres jak najłagodniej. W czasie menopauzy często czujemy się źle i zachowujemy się dziwnie. Jesteśmy bardziej drażliwe i praktycznie wszystko powoduje, że się złościmy. Jest to okres trudny nie tylko dla nas. Osoby, które mieszkają z nami także mają z tym problemy, ponieważ cały czas jesteśmy niezadowolone i czepiamy się praktycznie wszystkiego.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
OneMilion
U mnie objawy były bardzo nieznośne-częste napływy gorąca oraz ciągłe rozdrażnienie dawało się we znaki zarówno mnie jak i mojej rodzinie.W końcu córa nie wytrzymała i kupiła mi w aptece Menopauzin bo słyszała jak ktoś go sobie chwalił.I bardzo dobrze zrobiła bo faktycznie po tygodniu stosowania objawy były znacznie słabsze a po miesiącu całkiem ustąpiły.
Dodano: 2015-09-20 20:12:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×