Podaruj dziecku książkę pod choinkę!

Zastanawiasz się, co podarować dziecku pod choinkę? Postaw na kolorową książkę, oczywiście w klimacie świątecznym!

Podaruj dziecku książkę pod choinkę!

Podaruj dziecku książkę pod choinkę!
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji książek dla dzieci, które możesz podarować najmłodszym pod choinkę. Do wyboru - do koloru!Sanie Świętego Mikołaja

Sanie Świętego Mikołaja

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki Mikołaja oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może prowadzić sanie Świętego Mikołaja!
Cena: ok. 10 zł

Opowiadania bożonarodzeniowe

Opowiadania bożonarodzeniowe

Nowele zebrane w niniejszym tomie to wybór najpiękniejszych i najciekawszych opowiadań związanych z zimą i świętami Bożego Narodzenia autorstwa klasyków literatury pięknej – Andersena, Bułhakowa, Londona, Puszkina czy Tołstoja. Znajdziemy wśród nich zarówno tytuły znane, jak na przykład "Dziewczynkę z zapałkami", ale też i opowieści, które dotąd w Polsce ukazywały się rzadko lub w ogóle – na przykład "Ślady" Karela Čapka czy "Święta noc" Adalberta Stiftera. Wszystko to sprawia, że książka jest niezwykle ciekawą lekturą – w sam raz na długie wieczory spędzane przy ciepłym kominku. 
Cena: ok. 50 zł

Nowe przygody Mikołajka
Nowe przygody Mikołajka

80 niepublikowanych dotąd w Polsce opowiadań zilustrowanych charakterystyczną kreską Sempégo. Mały urwis z paczką swoich kumpli – Alcestem, który bez przerwy je, Gotfrydem, który ciągle ma nowe zabawki i Euzebiuszem, który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu, zawsze zdenerwują swojego opiekuna, Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Klasyka do czytania dzieciom, do czytania przez dzieci, a dla dorosłych fantastyczna podróż do czasów dzieciństwa.
Cena: ok. 45 zł

Opowieści świąteczne

Opowieści świąteczne


Książka ta jest wspaniałym zbiorem opowieści związanych z okresem Bożego Narodzenia. Przybliża małym czytelnikom takie wartości jak miłość, przyjaźń, dobro, poświęcenie, uczy życzliwości w stosunku do wszystkich ludzi niezależnie od ich statusu, stanu posiadania czy wyglądu. Ponadto jest przepięknie i bogato zilustrowana. To naprawdę wyjątkowa książka.
Cena: ok. 30 zł

Moja pierwsza książka na święta

Moja pierwsza książka na świętaTa kolorowa, pięknie ilustrowana książka pozwoli Wam odkryć i zrozumieć magię Świąt Bożego Narodzenia. Święty Mikołaj i jego przyjaciele elfy zabiorą Was w daleką, fascynującą podróż pełną przygód, radości, zabaw i prezentów dla dzieci na całym świecie. Odkryj magię Bożego Narodzenia!
Cena: ok. 25 zł

Opracowanie: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Thinkstock/Mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 14.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Popiolka
jestem jak najbardziej ZA! nie trzeba drogich prezentów, żeby na świeta pojawił się uśmiech na dzieciecej twarzy. Chociaz wiadomo, roznie bywa, bo wszystko zalezy od tego jak dziecko jest wychowane. U nas bardzo czesto dostaje dziekco dostaje edukacyjne zabawki, takie jak np. ksiazka:)
Dodano: 2013-10-14 12:16:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×