Shakira urodziła drugie dziecko!

Dotarła do nas kolejna fantastyczna wiadomość! Gwiazda po raz kolejny została mamą. Znamy płeć dziecka!

Shakira urodziła drugie dziecko!


Shakira cieszy się niebywałą sympatią na całym świecie. Niektórzy kochają ją za głos i muzykę jaką tworzy, inni podziwiają jej nienaganną figurę, a jeszcze inni nie mogą oderwać wzroku od jej pięknego uśmiechu. 

Wokalistka od kilku lat jest w związku z piłkarzem, Gerardem Pique i do tej pory miała z nim jednego synka, który podobnie jak mama, czarował swoim uśmiechem. Jakiś czas temu zrobiło się głośno o tym, że Shakira jest w ciąży po raz drugi!

Jeszcze niedawno gwiazda ze swoją rodziną pozowała do projektu, z którego dochód zostanie przekazany na Unicef (więcej informacji TUTAJ). Okazuje się, że były to jej ostatnie chwile z brzuszkiem, ponieważ dzisiaj rano na Twitterze klubu sportowego, w którym gra Gerard, pojawiła się taka oto informacja: 

Drugi syn Pique i jego dziewczyny Shakiry przyszedł na świat dziś w nocy w Barcelonie. Cztery lata temu urodziło się tutaj ich pierwsze dziecko.

Maluch ważył 3 kg i jest zdrowy. Rodzice wybrali już imię - Sacha Pique Mebarak.

Gratulujemy i już nie możemy się doczekać pierwszych fotografii rodziny w komplecie. Posłuchajcie jednego z pierwszych hitów Shakiry, za który pokochały ją miliony:
Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl/ Twitter
Foto: Mat. prasowe/ FameFlynet/ YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 30.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×