Sosy dla małych dzieci od Gerber

Pierwsze na rynku sosy dla małych dzieci od Gerber DoReMi.

Gerber DoReMi sosy dla małych dzieci
Nowa linia produktów Geber DoReMi to pierwsze na rynku sosy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. Są dostępne w 3 pysznych wariantach smakowych: boloński z wołowinką,  brokułowo-serowy z indykiem oraz pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem i pozwolą mamie cieszyć się przygotowywaniem posiłku dla swojego dziecka.

Nowe produkty są przeznaczone dla dzieci po 1. roku życia i zostały przygotowane ze składników najlepszej jakości tak, aby zaspokoić rosnące potrzeby żywieniowe juniorów. Warzywno-mięsne sosy Gerber DoReMi dają mamom możliwość szybkiego i łatwego przygotowywania różnorodnych, pełnowartościowych posiłków. Wystarczy wymieszać je z makaronem, kaszą, ryżem czy ziemniaczkami, a otrzymają ciekawe, odpowiednio zbilansowane dania dla rosnących maluchów.  Wszystkie sosy Gerber DoReMi zawierają pełną porcję warzyw i zostały przygotowane bez dodatku masła, aby już od najmłodszych lat kształtować u dzieci prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzięki wprowadzonym sosikom Gerber, mamy mogą wprowadzać do diety dzieci popularne składniki, które królują na stołach dorosłych, takie jak różne rodzaje kasz, makaronów, ryż, czy ziemniaki, urozmaicając ich dietę o nowe smaki. Szczegółowy opis przygotowania posiłku z wykorzystaniem sosiku można znaleźć na etykiecie opakowania.


Gerber DoReMi sosy dla małych dzieci

Gerber DoReMi Sosik boloński z wołowinką (dla dzieci po 1. roku życia)
Sosik boloński z wołowinką w połączeniu np. z makaronem czy ryżem będzie idealnym pomysłem na obiad dla rosnącego malucha. Sosik, przygotowany z najwyższej jakości warzyw to smaczne i pełnowartościowe uzupełnienie dań małych smakoszy. Zawartość wołowinki sprawa, że posiłek jest bardziej sycący i na dłużej zaspokoi głód dziecka. Sosik został przygotowany bez dodatku masła.


Gerber DoReMi sosy dla małych dzieci

Gerber DoReMi Sosik brokułowo-serowy z indykiem (dla dzieci po 1. roku życia)
Sosik brokułowo-serowy z indykiem został przygotowany wyłącznie z najlepszej jakości składników oraz bez dodatku masła. To ciekawa kompozycja brokułów, pietruszki oraz delikatnego mięska z indyka, które w połączeniu z ziemniaczkami, kaszą, makaronem lub ryżem będą smacznym i pożywnym posiłkiem dla najmłodszych. Sosik zawiera odpowiednio duże kawałki, aby umożliwić najmłodszym naukę żucia i gryzienia.Gerber DoReMi sosy dla małych dzieci

Gerber DoReMi Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem (dla dzieci po 1. roku życia)
Jeden sos, a tyle możliwości! Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem można połączyć z różnymi dodatkami, aby jak najbardziej urozmaicić dietę malucha. Sosik stworzy ciekawą kompozycję smakową z dodatkiem makaronu czy ziemniaczków. Zawartość warzyw i mięska z kurczaka dostarczy maluchowi najważniejszych składników odżywczych, aby mógł prawidłowo się rozwijać, a większe kawałki pomogą rozwijać umiejętność żucia i gryzienia. Sosik został przygotowany bez dodatku masła.

Dodał(a): Małgorzata Piguła , Piątek 01.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×