Świadome rodzicielstwo, szczęśliwe dzieciństwo

Od stycznia 2012 zapraszamy na cykl praktycznych spotkań z Coachingiem Rodzicielskim. Odpowiadając na zapytania rodziców i doceniając ważność ich potrzeb rozpoczynamy specjalny program "ŚWIADOME RODZICIELSTWO, SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO – czyli coaching rodzicielski w praktyce".

dziecko

Program "Świadome rodzicielstwo, szczęśliwe dzieciństwo" jest cyklem warsztatów stworzonym z myślą o wsparciu rodziców poszukujących pomysłów, narzędzi, sposobów na nawiązanie głębokiej relacji ze swoim dzieckiem opartej na ZAUFANIU, UWAŻNOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI!

Jeśli:
•    Zastanawiasz się jak najlepiej wesprzeć swoje dziecko, by było pewne siebie, szczęśliwe i bezpieczne w swojej drodze od dzieciństwa do dorosłości?
•    Chcesz usłyszeć co ważnego dziecko mówi Twoje dziecko?
•    Potrzebujesz prawdziwie uczestniczyć w życiu Twojego dziecka?
•    Chcesz czuć się pewnie w roli rodzica

Zapraszamy do uczestnictwa w programie dla rodziców i opiekunów gotowych na wprowadzenie w relację rodzic - dziecko realnych zmian służących wzajemnemu zrozumieniu i uważności w relacji.

Podczas warsztatów:

•    Będziemy zajmować się istotą relacji rodzic - dziecko, tym co ją buduje, wzmacnia a co jej szkodzi czy wręcz uniemożliwia
•    Zastanowimy się jakim rodzicem chcemy być dla swoich dzieci, jakiego dzieciństwa potrzebują nasze dzieci?
•    Dowiesz się co sprzyja budowaniu relacji rodzic-dziecko i jak efektywnie wykorzystać tą wiedze w Twoim życiu
•    Poznasz konkretne narzędzia coachingu rodzicielskiego ułatwiające na co dzień nawiązywanie kontaktu z dzieckiem

CZAS TRWANIA PROGRAMU:

•    Dwa spotkania w formie warsztatów stanowiące wstęp do pracy własnej. Terminy: 29.01. i 5.02. w godz: 13:00-18:00
•    5 tygodni pracy własnej wpieranej materiałami, ćwiczeniami i narzędziami wysyłanymi co tydzień przez prowadzące
•    spotkanie podsumowujące i kończące program w terminie: 4.03. w godz. 13:00-18:00   

GODZINY: 13:00-18:00

MIEJSCE: Edukado Targówek

LICZBA UCZESTNIKÓW: min 6, makx. 12 osób w grupie

CENA: 350 PLN za udział w całym programie. Specjalna zniżka dla par: 600 PLN. (posiadacze Karty Edukado 10% zniżki)

Program prowadzą:

Joanna Berendt jest coachen, trenerem. Specjalizuje się w pracy z  kobietami, które są aktywne zawodowo i są matkami. Wspiera je w satysfakcjonującym dla nich połączeniu ważnych obszarów ich życia. Pomaga im wziąć ster życia w swoje ręce i przeprowadzić realne zmiany by żyć w zgodzie ze sobą. Prowadzi sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w odnalezieniu poczucia celu, siły i pasji w wyzwaniach dnia codziennego.  Jest miłośniczka Porozumienia bez Przemocy nie tylko jako sposobu Komunikacji, ale stylu odbierania świata i nawiązywania relacji. Inspirację czerpie z podejścia coachingowego zorientowanego na rozwiązania, które jest dla mnie swoistym drogowskazem w codziennym życiu. Na co dzień mama dwójki bardzo energicznych dzieci: siedmioletniej córki oraz trzy letniego synka.  

Ukończyła miedzy innymi kurs "The Art and Science of Coaching" (Erickson Collage i Wszechnica UJ), Szkołę Trenerów Rozwoju Kompetencji Trenerskich (Wszechnica Uj), Studium Nonviolent Comunication (Dojrzewalnia Róż w oparciu o prace Marshalla Rosenberga). Posiada dyplom Erickson Professional Coacha a także certyfikat Zen coacha oraz trenera. Wiedzę coachingową pogłębiała m.in. u coachów jak R. Dilts. R. Boltstad, K. Landfald, S. Gilligan M. Atkinson.

Kaja Kozłowska
jest life coachem specjalizującym się w coachingu rodzicielskim. Posiada dyplom ukończenia Core Essentials Fast Track Program by Corporate Coach U (CPFTP) i tytuł Coach U Graduate. Jest certyfikowanym Zen Coachem. Posiada również licencję trenerską programu Coaching Clinic. Z wykształcenia jest socjologiem – ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (1997), a także dwuletnie wstępne szkolenie w Studium Psychoterapii POP (2007).

Prywatnie jest inspiratorką życia rodzinnego i poszukiwaczką kamienia filozoficznego.Docenia to wielkie szczęście, że pracując jako coach może czerpać zarówno ze swoich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią i rozwojem osobistym. Głęboko wierzy, że każdy ma wystarczające możliwości do osiągnięcia pełnego sukcesu i to przekonanie pozwala jej na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju swoich Klientów.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 30.12.2011 (aktualizacja: 2012-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
Czy aby szczęśliwe dzieciństwo dla wszytskich znaczy to samo?
Dodano: 2013-05-16 12:55:00 Zgłoś nadużycie
runa
w dzisiejszych czasach trudne do zrealizowania
Dodano: 2013-03-21 13:56:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×