Ta kobieta chciała zostać mamą...Pragnienie sprawiło, że odnalazła miłość życia!

Okazuje się, że każda historia może mieć szczęśliwe zakończenie!

banknasienia1.JPG

Aminah Hart od zawsze chciała być mamą... Niestety los nie był dla niej łaskawy. Kobieta bardzo długo starała się o pierwsze dziecko, jednak musiała je pożegnać już po 4 miesiącach- wtedy maluszek zmarł. Drugie dziecko Aminah żyło jedynie 14 miesięcy... Po wyczerpujących badaniach okazało się, że chłopcy urodzili się z nieuleczalną chorobą MTM. Kobieta została zupełnie sama- jej związek nie był na tyle silny, aby przetrwać tak traumatyczne doświadczenia... Mimo to, Aminah postanowiła się nie poddawać. Mimo że wypełniał ją ogromny ból po stracie dzieci, spróbowała po raz kolejny.

Tym razem skorzystała jednak z banku spermy. Chciała mieć pewność, że jej dziecko będzie zdrowe. Aminah urodziła śliczną, zdrową córeczkę. Czuła, że musi podziękować ojcu swojego dziecka- w ten sposób odnalazła dawcę nasienia, Scotta. 

banknasienia2.JPG

Na początku mężczyzna był zdziwiony, jednak po jakimś czasie zapragnął poznać swoją córkę. Zaczęli widywać się coraz częściej. Mimo że Aminah zupełnie się tego nie spodziewała, po jakimś czasie pokochała Scotta...ze wzajemnością! Kobieta otrzymała od losu niezwykły prezent- kochającą się rodzinę.

Historia Aminah dowodzi, że nigdy nie możemy się poddawać- nie wiadomo, jakie niespodzianki szykuje dla nas życie.

Źródło: Youtube

 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 30.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×