Ta kobieta ma 65 lat i jest w ciąży z... czworaczkami!

Dla tej kobiety zabieg sztucznego zapłodnienia to nie nowość, ale tym razem urodzi czworaczki.

65.jpg

Mowa o Annegret R., 65-letniej nauczyciele z Berlina, która obecnie jest w ciąży i urodzi czworaczki. Kobieta ma już 13 dzieci i 7 wnuków. Do tej pory już kilka razy korzystała z in vitro, pobierając materiał z banku nasienia, a ostatnie dziecko urodziła w wieku 56. lat. W czasie ostatniego zabiegu, kiedy zapłodniono cztery komórki, okazało się, że wszystkie zarodki rozwijają się prawidłowo. Informacja o tym była szokiem dla kobiety.

Jak na razie Annegret jest w 21 tygodniu ciąży i wszystko przebiega bezproblemowo.
Oczywiście informacja o tak późnym macierzyństwie musiała wzbudzić wiele kontrowersji, a emocje podsycał także fakt, że dzieci zostały poczęte dzięki metodzie in vitro. Pojawiły się nieprzychylne komentarze, na które kobieta odpowiedziała w telewizji RTL: Uwa­żam, że każdy ma prawo do oso­bi­stej de­cy­zji.

Tabloid "Bild" podkreśla, że jeżeli Annegret donosi ciążę, to w momencie osiągnięcia przez dzieci pełnoletności, kobieta będzie miała ponad 80 lat, czym stanie się najstarszą matką czworaczków na świecie. Jednak to jej nie przeraża. Podkreśla, że robi tak, jak uważa za stosowne i nie przejmuje się opiniami innych.

Kobieta oczywiście nie ma szans na naturalny poród.

To nie pierwszy raz, kiedy głośno o ciąży Annegret. W 2005 naturalnymi siłami urodziła ona najmłodszą córę Lelię. Z kolei jej najstarsze dziecko ma obecnie 44 lata. Co więcej, jej potomstwo ma 5 ojców.

Choć do tej pory kobieta pracowała jako nauczycielka języka rosyjskiego i angielskiego, teraz myśli o przejściu na emeryturę. Przy czwórce dzieci na pewno nie będzie narzekała na nudę.

Popieracie jej decyzję?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 13.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Paranoja to wspaniały wiek na bycie Babcią a nie mamą egoistka z tej kobiety
Dodano: 2017-07-05 22:57:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
jessssuuuu czego sie nie robi dla benefitow
Dodano: 2015-05-19 09:41:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×