Ten tata fotografuje swoją córkę w maksymalnie niebezpiecznych sytuacjach!

Dlaczego to robi?

hlhkolaz.jpg

Wielu ojców uwielbia psocić ze swoimi pociechami. Ten tata nie jest wyjątkiem. Stephen Crowley, irlandzki projektant, drwi z członków rodziny, wykonując zdjęcia, które mrożą krew w żyłach. Do stworzenia fotografii wykorzystuje swoje umiejętności graficzne. Tata 18-miesięcznej Hanny stał się mistrzem Photoshopa! Jego wyobraźnia nie zna granic. Perfekcyjnie łączy ją z naturalnymi obawami, które mają rodzice.

Pracuję jako projektant. Pewnego dnia pomyślałem, że byłoby zabawnie, gdybym mógł przestraszyć rodzinę, umieszczając kogoś w niebezpiecznych sytuacjach. Większość reakcji była pozytywna! – opowiada Stephen.

Stephen nie spodziewał się, że jego twórczość zacznie rozprzestrzeniać się po sieci, jak wirus. Postanowił, że wykorzysta swoją internetową sławę do podnoszenia świadomości dotyczącej choroby autoimmunologicznej, na którą cierpiała jego córka.

HLH, czyli limfohistiocytoza hemofagocytarna to rzadko występująca choroba, która stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia dzieci oraz dorosłych. Wywołuje zaburzenia metaboliczne i może doprowadzić do uszkodzenia wielu narządów wewnętrznych, a nieleczona nawet do śmierci. Typowymi objawami jest długo utrzymująca się gorączka oraz powiększenie wątroby i śledziony. W źródłach często wymieniane są również powiększone węzły chłonne, żółtaczka oraz objawy neurologiczne takie jak rozdrażnienie, czy drgawki.

Stephen ma nadzieję, że dzięki akcji, uda mu się zgromadzić pieniądze, które chciałby przekazać ludziom potrzebującym przeszczepu szpiku kostnego. Ten kreatywny tata chce pomóc tym, którzy podobnie, jak jego córka znaleźli się w realnym niebezpieczeństwie utraty życia.

Akcję wspieramy całym sercem! Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności oraz poczucia humoru tego taty! 

Zdjęcia: Instagram.com/steecrowley

Źródło: thisisinsider 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 25.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×