Wszyscy cieszyli się razem z nimi, teraz dzielą się swoją tragedią

Niedawno hitem internetu był film, na którym to mąż informuje żonę, że ta jest w ciąży i że zostaną rodzicami. Teraz ta sama para dzieli się swoją tragedią...

poronienie.jpg

YouTube/Sam and Nia

 

Pomysłów na to, by powiedzieć partnerowi o tym, że będzie ojcem, jest wiele. W internecie jest mnóstwo filmów, które rejestrują reakcje przyszłych ojców. Jednak ten filmik, choć przekazywał tę samą wiadomość, był wyjątkowy, dlaczego?

Tym razem to nie kobieta informowała o tym, że jest w kolejnej ciąży. Zrobił to jej mąż. Film zyskał w sieci bardzo dużą popularność dzięki swojej niezwykłości i ogromnej radości przyszłych rodziców.

Wszyscy zatem cieszyli się razem z młodym małżeństwem i zaczęli przyzwyczajać się do myśli o tym, że pojawi się kolejny członek rodziny. 

Niestety rodzice zostali poddani bardzo trudnej próbie... Ta sama para udostępniła kolejny film, na którym dzieli się przeżywaną właśnie tragedią - niestety 26-letnia Nia poroniła.

Zobacz też: PRZERWANE MACIERZYŃSTWO 

Wzruszające wyznanie, które para postanowiła nagrać zyskało już bardzo dużą popularność.

- Byliśmy tak szczęśliwi... To było jak wielka uroczystość, a potem po prostu - bam - to uderzyło w nas jak bomba. Mówię to, bo może gdzieś tam jest ktoś, kto przechodzi przez to samo co my. - wyznaje z płaczem Nia.

Para ma już dwójkę dzieci, jednak to nie umniejsza ich bólu i straty. 

Rodziców, którzy przeżywają podobną tragedię jest wielu. Wciąż jednak nie mówi się o tym, a pary często pozostają z tą stratą sami. Poronienie to trudne doświadczenie zwłaszcza dla kobiety. Choć publiczne dzielenie się tak trudnymi doświadczeniami może niektórych zniechęcać, to dla wielu osób myśl, że nie są sami z tym problemem.

Zobacz też: PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA WYZNAŁA, ŻE URODZIŁA MARTWE BLIŹNIAKI 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 10.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
straszna egzaltacja, spontaniczne poronienie zaraz po terminie miesiaczki jest bardzo czeste.
Dodano: 2015-08-11 09:09:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×