Co podarować dziecku, które "ma już wszystko"?

Chcesz sprawić przyjemność maluchowi, który jest przez wszystkich rozpieszczany i ma właściwie wszystko? Zobacz, z jakiego prezentu naprawdę się ucieszy!

dziekcoprezent.jpg

Pewnie choć raz zetknęłaś się z taką sytuacją- chciałaś sprawić przyjemność bliskiemu Ci maluchowi (lub własnemu dziecku), jednak zupełnie nie miałaś pojęcia, z czego się ucieszy. Robienie prezentów dzieciom, których pokój jest po brzegi wypełniony zabawkami to nie lada zadanie! Oto kilka pomysłów, które będą znacznie lepsze niż kolejna droga zabawka:

Profesjonalna sesja fotograficzna

Taki prezent ucieszy głównie dziewczynki- przy okazji jest świetną pamiątką na przyszłość. Zabierz dziecko do fotografa, u którego założy swój wymarzony strój i na chwilę przeniesie się do krainy wyobraźni! W sesji mogą uczestniczyć również pozostali członkowie rodziny.

Eksperymenty

Nie inwestuj w kolejny "pochłaniacz kurzu" i zamiast standardowej zabawki wybierz zestaw do eksperymentowania. Maluch z pewnością ucieszy się z narzędzi, które pozwolą mu dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającym go świecie. 

Wspólne wyjście

Nie ma nic lepszego niż dobre wspomnienia- kwotę, którą planowałaś przeznaczyć na prezent dla dziecka, wydaj na wspólne wyjście. Znajdź oryginalne, atrakcyjne miejsce, w którym będziecie się dobrze bawić. Maluch doceni wspólnie spędzony czas. Oczywiście możesz ustalić z dzieckiem, gdzie się wybierzecie. 

Wyjątkowa impreza

Bez względu na to, jaką okazję świętujecie, możesz zorganizować małe przyjęcie dla najbliższych kolegów i koleżanek dziecka. Dodatkowy czas spędzony z rówieśnikami to najlepsze, co dziecko może od Ciebie dostać. Przyjęcie możecie przygotować wspólnymi siłami- pobawcie się we wspólne gotowanie czy robienie ozdób!

Niedzielny piknik

"Zafunduj" maluchowi trochę beztroskiego, luźnego czasu. Wybierzcie się całą rodziną poza miasto- wynajmij mały domek w lesie i po prostu spędźcie razem cały weekend. Wspólne śpiewy przy ognisku, opowiadanie bajek do późna i długie spacery to coś, co dziecko zapamięta na długo!  

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 03.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×