Ta niesamowita mama rzuciła pracę i zabrała córkę w podróż jej życia

Dopiero po śmierci przyjaciółki, Evie Farrell doceniła, jak bardzo ulotne i krótkie jest życie. Do tej pory konsultantka spraw public relations w Sydney, spędzała całe dnie za biurkiem. Kobieta postanowiła zrezygnować z pracy i wszystkie oszczędności (30 000 dolarów), wydać na podróż dookoła świata w towarzystwie swojej córeczki Emily. Zobacz niesamowite zdjęcia!

podrozemamamcra.jpg

42-letnia samotna matka zaplanowała, że najbliższe lata spędzi z córeczką w podróży. W młodości sama podróżowała do takich miejsc jak Syria czy Mongolia, które teraz były dla nich niedostępne.  Córka Evie wyjeżdżała z mamą za ocean, odkąd skończyła 4 miesiące. Evie po przemyśleniu co uszczęśliwi jej córkę i sprawi, że życie będzie lepsze, postanowiła zrezygnować z pracy.

-Moja córka całe dnie spędza przy biurku w szkole, ja w pracy, po drugiej stronie Sydney. Żyjemy rutynowo, każdego dnia robiąc to samo. Nie chcę, aby żyła tak do 18 lub 25 roku życia. Moja przyjaciółka zmarła na raka, choć była najwspanialszą kobietą na świecie i miała dwójkę dzieci. To było dla mnie wielkie upomnienie, że należy chwycić życie i robić wszystko, póki ma się czas. Pomyślałam, że za dziesięć lat moja córeczka nie podziękuje mi za wyremontowaną kuchnię, bo właśnie na to odkładałam pieniądze, ale będzie mogła podziękować mi za wspaniałe uczucie zdobywania niesamowitego, życiowego doświadczenia w jej najmłodszych latach, za naukę i zobaczenie miejsc oraz dźwięków całego świata - twierdzi kobieta.

-Małe dzieci są dużo bardziej czułe na nowe doświadczenia. Podróżowałyśmy z Emily bardzo wiele i wiem, że wspaniale wpłynęło to na jej rozwój. Pomogło zrozumieć, że gdzieś tam istnieje o wiele więcej, a to poszerzyło jej myślenie. Chciałabym pokazać innym rodzicom, w jaki sposób mogą podróżować na własną rękę. Będę nauczycielką Emily w ramach programu kształcenia na odległość i mogę wyobrazić sobie, jak uczymy się pod palmami na białych piaskach. Radzę Wam, abyście zaplanowali podróż, kupili bilet i po prostu wyjechali - dodaje matka dziewczynki.  

Choć jest dopiero przedszkolakiem, dziewczynka jest już bardziej doświadczonym podróżnikiem niż niejeden dorosły. W swojej podróżniczej karierze odwiedziła już między innymi: Fidżi, Singapur, Borneo, Hong Kong, Barbados, Filipiny i Stany Zjednoczone. Evie rozpoczęła prowadzenie bloga oraz na bieżąco dokumentuje wszystko na Instagramie. Możesz podglądać ich podróż życia i czerpać z niej inspirację.

 Źródło: dailymail

Zdjęcia: Instagram

ID galerii:574


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 06.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×