9-letni chłopiec, ratuje braciszka od śmierci! Zobacz ten dramatyczny moment!

Ten chłopiec stał się bohaterem po tym, jak ocalił swojego brata od śmierci! Jego matka twierdzi, że to prawdziwy cud!

FotorCreatedsdfghjk.jpg

Wideo zamieszczone na Facebooku przez Tilę Levi  w mgnieniu oka stało się viralem, krążącym po całym świecie. Film przedstawia naprawdę szokujący moment, kiedy spadający z przewijaka noworodek zostaje złapany, zaraz nad ziemią, przez swojego dziewięcioletniego brata. To moment, w którym matka o mały włos nie straciła swojego dziecka.

29 września kobieta zmieniała pieluszkę swojemu 11-miesięcznemu synowi. Wtedy została rozproszona przez swojego 6-letniego syna, który poprosił ją o pomoc w pracy domowej. To właśnie wtedy niemowlak zaczął się kręcić na przewijaku. Wymachiwał nogami tak gwałtownie, że końcu zaczął upadać na ziemię. Ten zatrważający moment nie trwał nawet sekundy! Pomimo tego, trzeci syn kobiety, Joseph, zareagował trzeźwo i spektakularnym chwytem ocalił swojego młodszego brata od śmierci.

To zdarzenie wydaje się jeszcze bardziej niewiarygodne, kiedy dowiadujemy się, że Josepha nie było nawet w pokoju. Dopiero przekraczał jego próg, gdy niemowlak zaczął spadać.

Czułem, że coś po prostu pchnęło mnie do przodu, kiedy to zaczęło się dziać. Pobiegłem i chwyciłem go – na pytania dziennikarzy odpowiada mały bohater. Na początku Levi nie chciała udostępniać nagrania publicznie, ponieważ czuła, że może być oskarżona o zaniedbywanie dzieci. Zmieniła zdanie, ponieważ uświadomiła sobie, że to, co się wydarzyło, było prawdziwym cudem. W wywiadach podkreśla również swoje przesłanie do rodziców. Raduj się swoimi dziećmi i chroń je najlepiej jak potrafisz, ponieważ pod koniec dnia, w niecałą sekundę, może się wszystko zmienić…

Zdjęcie: YoutubeDodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 20.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×