Bohaterski dwulatek ratuje brata bliźniaka przed śmiercią! ZOBACZ WIDEO!

Ten film potwierdza, że super bohaterowie nie mają określonego wieku i wzrostu. Bohater, którego zaraz Ci przedstawimy, uratował swojego dwuletniego brata bliźniaka przed śmiercią. Całą scenę nagrała kamera!

blizniak bohater.jpg

Niedawno opisywałyśmy historię 9-letniego chłopca, który uratował swojego nowo narodzonego brata przed upadkiem z wysokiego przewijaka. Chłopiec zareagował natychmiastowo, choć nie było go nawet w pokoju! Okazuje się, że małych superbohaterów jest znacznie więcej!

Brock i Bowdy Shoff bawili się w swojej sypialni, kiedy niespodziewanie na jednego z nich spadł wielki kredens. Na szczęście Bowdy z ocenił sytuację na chłodno i dokonał imponującego czynu!

W niedzielę rodzice chłopców opublikowali film, który ma być ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem ciężkich mebli, kupowanych do pokoików dziecięcych. Pokazuje uwięzionego pod kredensem chłopca, który płacząc, nie może się spod niego uwolnić. Jego brat reaguje natychmiastowo! Najpierw ocenia sytuację, spaceruje spokojnie dookoła kredensu i zastanawia się, jak pomóc bratu. Na początku próbuje podnieść mebel, ale ten okazuje się zbyt ciężki. Bliźniak natychmiast wpada na pomysł przesunięcia ciężkiego mebla, tak aby brat mógł się wydostać. Rodziców nie było przy dzieciach, ponieważ, jak sami twierdzą, musieli udać się do innego pokoju. Z filmu wynika, że ta chwila mogła zmienić ich całe życie.

Uratowany chłopiec płacze jeszcze przez chwilę, ale jego mama twierdzi, że już chwilę później, kiedy wróciła do pokoju, dzieci bawiły się, jakby nic się nie wydarzyło. W wywiadzie wyznała również, że nie słyszała upadku kredensu oraz płaczu swojego syna.

Ojciec dzieci, który opublikował film na Facebooku, na początku nie był zdecydowany, co do publikacji. Poczułem, że zwiększy to świadomość rodziców, ale uznałem również, że to naprawdę niesamowity wyczyn! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasze dzieci są związane tak niesamowitą relacją. Wiem, że Bowdy nie był sam, kiedy pomagał swojemu bratu. Czuję, że w pewien sposób jest błogosławiony. Proszę wszystkich rodziców, aby sprawdzili, czy ich kredensy są odpowiednio zabezpieczone i przykręcone do ściany.

Zobacz film, na którym Bowdy- "dziecko z super mocą" ratuje swojego brata bliźniaka

 Źródło: dailymail

Zdjęcie: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 03.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×